Wsparcie

Open search

Problem z ue65nu8002

First Poster

Witam nie podoba mi się że przy oglądaniu np. skoków  znikaja narty! Coś nie tak z tymi tv. Przy oglądaniu netflixa jest ok ale telewizja cyfrowa Polsatu to już dużo gorzej, kabel mam Oki sygnał też ustawieniami kombinuje ale nic to nie daje. Może ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić? 5000zl i mam ogladac tylko netflixa ;(

6 ODPOW. 6
Hotshot

@Daniel7750, Czy posiadasz w swoim telewizorze najnowsze oprogramowanie o oznaczeniu 1202 ?

Sprawdzłeś czy ten sam problem występuje, gdy odtwarzasz skoki z innego źródła (np. YouTube, lub z innego dekodera).

GrandMaster

@Daniel7750  Może problem jest po stronie samego dekodera a nie TV ? Co o tym myślisz ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
First Poster

Witam tak oprogramowanie 1202.3 dekoder cyfrowy Polsat hd 5000 kabel z neonet za ok 50zl po zlacane końcówki. Kombinuje z ustawieniami ale to wiele nie zmienia przy reklamach filmach jest Oki gorzej przy transmisjach sportowych czy nawet programach o połowu ryb na Polsat Play. 

GrandMaster

Według instrukcji jest taki zapis na stronie 138.

Występują zniekształcenia obrazu.

Przyczyną zniekształceń obrazu może być kompresja treści wideo. Jest to szczególnie zauważalne w przypadku szybko zmieniających się obrazów (sport, filmy akcji).
Przyczyną zniekształceń obrazu może być słaby sygnał. Problem ten nie jest spowodowany wadą telewizora.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Powiem tak wydaje mi się że tv powinno sobie z tym radzić na panasonic smart viera 3d było ok 49 cali ten sam sygnał na ww samsung i lipa więc coś nie tak z tv.
GrandMaster

@Daniel7750  Co do tego dekodera nie będę się wypowiadał ale spróbuj zmienić na mniejszą Rozdzielczość HDMI

Dużo lepszy jest http://www.cyfrowypolsat.pl/evoboxpvr/

Autorzy z największą liczbą like