Wsparcie

Open search

Problem z odtworzeniem filmów

First Poster

Wersja oprogramowania t-ktm2ldeuc-1152.8

Legend

@Benek79Jak masz na tablice znamionowej ? Czyli najnowszy firmware na dzień dziszejszy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Przepraszam najmocniej ale mow do mnie jak do... za przeproszeniem: prostego chlopa
UE55NU7300KXXU
Legend

@Benek79Według strony są takie dwa modele tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Najlepsze jest to, ze wikonach plikow na dysku pokazuje sie tak jak by poczatek filmu ale w prawym gornym rogu jest znaczek play ale przekreslony. Jesli moge podeslac zdjecie daj znac w jaki sposob

Legend

@Benek79Możesz zrobić fote ale proponuje ci reset TV do ustawień fabrycznych na początek.

First Poster

Ok zrobie reste ale nie jestem pewien jak... duzo masz czasu?

Legend

@Benek79Wstaw zdjęcie rano odpiszę.

First Poster

Zrobilem reset i niestety d...a

First Poster

Jak wstawic zdjecie?

Autorzy z największą liczbą like