Wsparcie

Open search

Problem z odtworzeniem filmów

Legend

@Benek79  napisał(a):

Jak wstawic zdjecie?

@Benek79Zobacz jakie to proste 

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Witam. Mam podobny problem kupiłem tv model ue43nu7472 I nie odtwarzają mi się pliki Avi przez allshare. Co dziwne na starszym modelu tv samsung wszystko działa. Proszę o pomoc

Legend

@PabloBzquDlaczego tak jest tu masz odpowiedż https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/TV-UE65NU7172-nie-odtwarza-plików-avi/m-p/7...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Ja mam od wczoraj model 55” Premium UHD 4K Smart TV NU8042. Żałosne, że sąsiad kupił kilka tygodni temu model 50" 2 generacje gorszy, za połowę kasy i moje filmy u niego działają (AVI MPEG4 800x600). Mój nawet gubi się przy odtwarzaniu filmów zrobionych tym samym aparatem cyfrowym!!! Odtwarza co 3. film z tego aparatu. Obaj mamy zaktualizowane telewizory. Producent ma klientów w głębokim poważaniu. Do tego ten plilot o zerowej funkcjonalności. Na szczęście mam pilota od TV sprzed 7 lat i ma nawet przycisk nagrywaj, choć sprzęt nie miał tej funkcji. Zastanawiam się nad oddaniem sprzętu jako niezgodnego w umową.

Highlighted
Legend

@M_KomandosOd 2017 roku nie ma obsługi  Divix więcej znajdziesz od strony 151

Explorer

Umiem czytać, nie musisz powtarzać tego tekstu jak mantry...

Czyli od 2017 r. firma ma klientów gdzieś? To dlaczego sąsiada TV kupiony kilka tygodni temu odtwarza moje filmy w formacie DVD??? Śmieszne! Pewnie zaimplementowanie playera zapewniającego kompatybilność wsteczną przerasta możliwości "inżynierów" z Samsunga... ale ja tam się mogę nie znać, bo mam tylko wykształcenie techniczne, ale wiem jedno: przez setki lat liczyło się zadowolenie klienta, a dzisiaj liczy się tylko kasa. Mam rezygnować ze wspomnień sprzed kilkudziesięciu lat, z czyjegoś lenistwa, czy chciwości?

Wniosek nasuwa się jeden: nigdy więcej szajsunga. Lepiej wspierać rodzimy przemysł.

Autorzy z największą liczbą like