Wsparcie

Open search

Problem z odtworzeniem filmów

Legend

@Benek79  napisał(a):

Jak wstawic zdjecie?

@Benek79Zobacz jakie to proste 

Przechwytywanie.PNG

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
First Poster

Witam. Mam podobny problem kupiłem tv model ue43nu7472 I nie odtwarzają mi się pliki Avi przez allshare. Co dziwne na starszym modelu tv samsung wszystko działa. Proszę o pomoc

Legend
Highlighted
Explorer

Ja mam od wczoraj model 55” Premium UHD 4K Smart TV NU8042. Żałosne, że sąsiad kupił kilka tygodni temu model 50" 2 generacje gorszy, za połowę kasy i moje filmy u niego działają (AVI MPEG4 800x600). Mój nawet gubi się przy odtwarzaniu filmów zrobionych tym samym aparatem cyfrowym!!! Odtwarza co 3. film z tego aparatu. Obaj mamy zaktualizowane telewizory. Producent ma klientów w głębokim poważaniu. Do tego ten plilot o zerowej funkcjonalności. Na szczęście mam pilota od TV sprzed 7 lat i ma nawet przycisk nagrywaj, choć sprzęt nie miał tej funkcji. Zastanawiam się nad oddaniem sprzętu jako niezgodnego w umową.

Legend

@M_KomandosOd 2017 roku nie ma obsługi  Divix więcej znajdziesz od strony 151

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Explorer

Umiem czytać, nie musisz powtarzać tego tekstu jak mantry...

Czyli od 2017 r. firma ma klientów gdzieś? To dlaczego sąsiada TV kupiony kilka tygodni temu odtwarza moje filmy w formacie DVD??? Śmieszne! Pewnie zaimplementowanie playera zapewniającego kompatybilność wsteczną przerasta możliwości "inżynierów" z Samsunga... ale ja tam się mogę nie znać, bo mam tylko wykształcenie techniczne, ale wiem jedno: przez setki lat liczyło się zadowolenie klienta, a dzisiaj liczy się tylko kasa. Mam rezygnować ze wspomnień sprzed kilkudziesięciu lat, z czyjegoś lenistwa, czy chciwości?

Wniosek nasuwa się jeden: nigdy więcej szajsunga. Lepiej wspierać rodzimy przemysł.

Autorzy z największą liczbą like