Wsparcie

Open search

Problem z odtwarzaniem nagranych treści z użyciem harmonogramu z dysku przez TV Q9FN z Modułu CAM NC+

Explorer

bardzo dziwne, szczególnie że czasem potrafi podrząd nagrać jak leci a niestety często to katastrofa... 

w sumie tak jak proponujesz zrobiłem już z nagrywaniem TVP Polonia, gdzie moduł w ogóle nie uczestniczy, ale jeszcze sprobuję go fizycznie wyciągnąć, może uda mi się w weekend to sprawdzić to dam znać.. 

RadekK Moderator
Moderator

@escapers,

Koniecznie daj znać, jaki będzie wynik. Z ciekawością przeglądam ten wątek. Wierzę, że uda się rozwikłać tę zagadkę 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer

tak tylko takie podsumowanie na koniec... nie udało się rozwiązać problemu.. nawet po aktualizacji nic się nie zmieniło.. masakra.. TV za 10k i nie potrafi nagrywać treści.. raz nagrywa raz nie.. raz nagrywa połowę.. raż w ogóle.. i ciagłe przerzucanie się winą.. samsung że to wina dysku... C+.. C+ że samsunga.. tysiące resetów.. nic nie pomga.. porażka TV jak i serwis.. wcześniej wszystko śmigało też na samsungu.. jeśli ktoś chce korzystać z wbudowanego tunera to po prostu odradzam ten TV - omijać sprzęt samsunga na kilometr... albo brać oddzielny dekoder od operatora... 

Autorzy z największą liczbą like