Wsparcie

Open search

Problem z odtwarzaniem nagranych treści z użyciem harmonogramu z dysku przez TV Q9FN z Modułu CAM NC+

Explorer

Mam problem podczas odtwarzania nagranych treści z TV i poprzez TV. Po nagraniu nie wszystkie treści można odtworzyć, przeważnie jest tak że pierwsze nagranie odtworzę, a kolejnych już nie gdy były nagrywane jedne po drugim. Nagrywam z modułu CAM z NC+.

Próbowałem już resetować TV, różne formaty (exFAT, NTFS) dysku zewnętrznego (WD My Passport Ultra 2TB), tak samo różne partycje (GPT, MBR) nic nie pomaga. Walczę już z tym trochę, wcześniej na starczym Samsungu JS żaden problem...

Miał ktoś podobny problem?

Poniżej fotki jak to wygląda.

IMG_0725.jpgIMG_0724.jpg

42 ODPOW. 42
Highlighted
Legend

@escapers  Czy posiadasz już najnowszy firmware w TV  wer 1202.3 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Tak, dokładnie mam najnowszy soft.

Legend

Według informacji jaka Ci się wyświetla jest to " treść nie jest już dostępna z powodu kwestii praw autorskich"

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Tyle to przeczytałem, tylko ze działa to strasznie losowo, raz możesz odtworzyć raz nie. Przeważnie to jest po nagraniu jednej treści po drugiej i tych kolejnych nie może odtworzyć. Zaraz po nagraniu można... wcześniej tego typu problemów nie było.. i dlatego pytam czy ktoś miał coś podobnego albo co może być przyczyną...

Legend

@escapers  Czy próbowałeś coś nagrać z TV DVB-T ?

Explorer

Nie mam możliwości podpiąć DVB-T... wcześniej (luty) nagrywało wszystko bez problemu,i na tym i na starszym sprzęcie  jedynie co było w między  czasie robione to reset TV.. 

Legend

Czy kiedyś zaktualizowałeś  swój dysk? https://support.wdc.com/product.aspx?ID=232&lang=en#WD_downloads może jest do niego nowszy firmware przez" WD Universal Firmware Updater for Windows"

Explorer

Wstyd przyznać, ale o tym nie pomyślałem, zaraz to spróbuję zrobić.

Dzięki za pomysł.

Legend

@escapers  Czy był nowszy firmware do dysku ?

Autorzy z największą liczbą like