Wsparcie

Open search

Problem z obrazem KS8000L

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam,

od kilku dni prowadzę wymianę maili z konsultantami Samsunga. Nasza konwersacja jest bezowocna. Ja im piszę jedno, jakie symptomy zauważam na moim TV, a oni odpowiadają, że nic nie widzą, że matryca działa poprawnie... i taka to gadka. Może i matryca działa, ale coś nie tak jest z podświetlaniem - moim zdaniem. Mam jedną prośbę, proszę w miarę możliwości zdiagnozować czy nazwać tę przypadłość,  którą ewidentnie na zdjęciu widać. Co to może być i co zrobić, żeby się tym serwis Samsunga zajął. Nadmienię, że owe zmiany pojawiają się cały czas od tygodnia w regularnych odstępach co 1-2 sekundy i szczególnie zauważalne są na szarym tle. Dzięki z góry.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
GrandMaster

@Puszek  Masz jeszcze TV na gwarancji ? Jak widać na zdjęciach dostał się kurzy do matrycy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
GrandMaster

@Puszek  Jak pracowałem w serwisie Samsunga tak wymiana matrycy była realizowana w ramach gwarancji ( wymiana warunkowa) nikt nie odrzucał wymiany na kurz w matrycy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

7 ODPOW. 7
Apprentice

5.jpg6a.jpg

GrandMaster

@Puszek  Masz jeszcze TV na gwarancji ? Jak widać na zdjęciach dostał się kurzy do matrycy.

Apprentice

Dzięki za odpowiedź. W końcu jakaś diagnoza 👈😊 TV mam na gwarancji. Czyli co uderzać do autoryzowanego serwisu? Nadaje się do gwarancji?

Tak na marginesie dodam że wykonał mi dziś gość z Samsunga zdalne sprawdzenie, ale jak podejrzewałem nic nie wyszło. 

GrandMaster

@Puszek  To super że posiadasz jeszcze gwarancje musisz jakość przekonać infolinie żeby przyjechał do ciebie serwis i obejrzał jak to wygłada. Co do zdalnej pomocy to nie będzie to widoczyne żadne uszkodzenie matrycy 

Apprentice

Gość na infolini już mnie skierował do punktu serwisowego, mam się z nimi sam skontaktować. Sugerujesz, że mogą tego nie uznać? Nie wystarczy jak im powiem że prawdopodobnie kurz się dostał do wewnątrz?

Highlighted
GrandMaster

@Puszek  Jak pracowałem w serwisie Samsunga tak wymiana matrycy była realizowana w ramach gwarancji ( wymiana warunkowa) nikt nie odrzucał wymiany na kurz w matrycy.

Apprentice

dzięki za rzetelną i konstruktywną pomoc!

Autorzy z największą liczbą like