Wsparcie

Open search

Problem z napisami UE40H6200

First Poster

Witam

Jak dobrze pamiętam na samym początku jak zakupiłem ten TV napisy mi śmigały elegancko ostatnio załączam i co ? Albo nie czyta TV w ogóle napisów tzn: pod przyciskiem Tools nie ma opcji Napisy a jak już załapie to lecą niemiłosiernie szybko film swoją drogą a napisy swoją.

Próbowałem formatu .txt, .srt, .sub i na każdym jest tak samo jeżeli format jest w stylu:

[8][24]/Poprzednio:

I to obojętnie jak zakodowane nie czyta napisów w ogóle tzn: nie ma opcji pod tools natomiast jak dam:

{8}{24}/Poprzednio:

Napisy są już czytane jest opcja pod tools jednak lecą one niemiłosiernie szybko i synchro nie idzie ustawić bo albo lecą wciąż szybko albo sa spowolnione.

Czy ostatni firmware co zabrał Flash zepsół też coś z napisami czy co jest nie tak dodam że napisy jak i plik filmowy ma tą samą nazwę na dodatek jest skrócowana do 5 znaków i nie ma PL jak i są w tym samym folderze.

pozdrawiam

5 ODPOW. 5
Explorer
Próbowałeś zresetować telewizor (fabryczne ustawienia etc.)?
First Poster

Dokładnie po tym jak mi się najnowszy firmware wgrało w któym nie działa Flesh zrobiłem przywrócenie domyślne więc tak próbowałem i nic to nie dało ;/

Pathfinder
Dziwna sprawa...moze ktoś z Samsung sie wypowie?
Explorer
Obawiam się, że jest tak, jak zasugerowałeś - aktualizacje czasami wychodzą na gorsze i mogło to zmienić sposób wyświetlania.
Highlighted
Pathfinder

Hej @18jaguar18

Jeśli wykonałeś reset odbiornika i to nie pomogło, polecam kontakt z infolinią techniczną w celu umówienia się na usługę zdalnego zarządzania. Technik przez internet połączy się z Twoim odbiornikiem i sprawdzi co się dzieje. Numer na infolinię Samsung to 0 801 172 678 lub 22 607 93 33.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Autorzy z największą liczbą like