Wsparcie

Open search

Problem z nagrywaniem na dysk zewnętrzny, timeshift, test wydajności urządzenia nie powiódł się.

Explorer

Witam!

Zadzwoniłem do Samsunga i niestety niczego się nie dowiedziałem.  Oprócz straconych kilku złotych na połączenie z infolinią straciłem też wszystkie ustawienia telewizora, gdyż Pan konsultant z BOK zalecił przywrócenie ustawień fabrycznych.

Dziś wieczorem zacząłem walczyć dalej z tematem. Zainteresowały mnie dziś 2 pliki w dziwacznym formacie (jakieś LOGi), które wygenerował telewizor na dysku po nieudanej próbie testu wydajności. Po otwarciu plików notatnikiem jeden był całkowicie pusty, natomiast drugi zawierał jedynie magiczne "0". Ów "0" zmieniłem na "1", zapisałem, podłączyłem dysk ponownie do TV... nagrywanie działa. Nie było już żadnych zapytań o przeprowadzenie testów wydajności, od razu zaczął nagrywać. Sprawdziłem 2x czy aby na pewno ta metoda była rozwiązaniem.

Temat można uznać za zamknięty.

Pozdrawiam.

Superuser II
Superuser II
Super info!!! Pamiętaj na przyszłość, gdyby jeszcze ktoś miał podobny problem, będziesz mu wstanie tu pomóc.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Mam to samo. Dwie pamięci USB sprawne po formacie. Tv wymyśla problemy z testem wydajności sprzętu.  Zmiana z 0 na 1 w notatniku nie pomogła.

Już działa. Jesteś geniuszem i zyskałeś fana. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie 😉

Highlighted
Apprentice

Witam po przeczytaniu tego postu uczyniłem tak samo ale nie było mozliwości zmienić w notatniku żadnych zapisów.

Obecnie w dalszym ciągu "Test wydajności" nie może byż zweryfikowany poprawnie. Zaznaczam, że wczesniej nie było problemu z dyskiem zewnętrznym 1T. Przywróciłem ustawienia fabryczne i dalej nic. Wkładałem inne dyski i pendrive, bez rezultatu.

Co dalej uczynic może jakaś funkcja jest załączona ale która?

Legend

@slonikdendiA jaki masz dokladny model TV ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

SAMSUNG 

Kod modelu: UE49K5672

Wersja oprogramowania: T-HKMFKDEUC-1231.1

Wersja e-Manual: HMFDVBEUK-1.0.8

Legend

@slonikdendiOd kiedy się pojawił się ten problem czy po aktualizacji firmware ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Aktualizację mam automatycznie załączoną więc cięzko mi powiedzieć kiedy się zaktualizował.

Co do zaistniałego problemu to pojawił się od 2 tygodni. Wcześniej jak był taki problem że TimeShift nie można było załączyć to podpiąłem dysk Samsunga pod laptopa i wykasowałem dwa foldery, które zostały nadpisane przez oprogramowanie telewizora i było o.k.

Legend

@slonikdendiTo raczej problem po stronie dysku a pendrive są za mało wydajne 

Apprentice

Trochę mi to dziwne bo dysk nie jest uszkodzony, skoro są widoczne inne nagrane filmy.

Autorzy z największą liczbą like