Wsparcie

Open search

Problem z internetem

First Poster

Witam, mam problem z internetem w swoim TV. Praktycznie zawsze, gdy włączę od nowa telewizor, zadne połączenie Wi-Fi z telewizorem nie jest możliwe. Jedynym sposobem naprawy tego jest odłączenie od zasilania. Niestety z internetu korzystam codziennie, więc jest to dość irytujący problem. 

14 ODPOW. 14
Superuser II
Superuser II

@Miksterek pewnie gdybyś poszukał to znalazłbyś kilka tematów na forum o podłączsniu naszych tv do sieci.

Poszukaj, poczytaj może znajdziesz rozwiązanie. A jeżeli nie, to dopisz się w tym który najbardziej odpowiada twojemu problemowi.

Nie zapomnij tylko podać modelu odbiornika oraz czy posiada najnowszą wersję softu lub jaką obecnie posiada.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
GrandMaster

@MiksterekFajnie jakbyś napisał jaki masz dokładny model TV i router markę/model a wtedy możemy Ci więcej pomóc ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

Cześć,

Tak jak koledzy piszą - najpierw podaj model TV i jaki soft (czy najnowszy) i ewentualnie routera. U mnie po zakupie TV i automatycznej konfiguracji TV sam znalazł sieć. Nic nie ustawiałem w routerze, bo skoro inne urządzenia łączą się przez WiFi to po co grzebać w jego ustawieniach. Zatem jeśli u Ciebie inne urządzenia (kom, laptop, smarfon) łaczą się bezprzewodowo z Twoją siecią domową to TV też powinien się z nią połączyć automatycznie. Jeśli nie, może pomóc reset ustawień TV (ale nie musi). Jak to nie pomoże - kontaktuj się z serwisem

Highlighted
Navigator
Pamiętaj by TV mógł się połączyć z siecią domową, należy podać nazwę sieci i hasło do niej
First Poster

Soft: 1250

Model: UE49M5572

Modem: Huawei B529

U mnie znajduje sieć bez problemu, ale żeby połączenie zaskoczyło często koniecznie jest wypięcie telewizora z zasilania, nic innego nie pomaga 

GrandMaster

@MiksterekMasz już teraz dostepny nowszy wer 1262 https://www.samsung.com/pl/support/model/UE49M5572AUXXH/

A router masz od jakiego operatora ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

T-Mobile.

Jak mam zaaktualizować softa? Gdy spróbuje to zrobić przez ustawienia, wyskakuje informacja, że wszystko jest aktualne.

image.jpg

GrandMaster

@MiksterekJak zrobić masz tutaj pobierasz ALL OS jak jest pokazane na filmie 

https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/Aktualizacja-oprogramowania-przez-USB/m-p/4...

First Poster

Za niedługo zaktualizuje i dam znać czy co się zmieniło.

Autorzy z największą liczbą like