Wsparcie

Open search

Problem z hdmi telewizor ue55nu8052

First Poster

Posiadam telewizor ue55nu8052 kino htf5530/en i dekoder evobox pvr. Wlaczajac funkcje hdmi uhd color kino przelacza sie na wejscie cyfrowe. 

5 ODPOW. 5
GrandMaster

@MarcelIza7246A ten problem kiedy się pojawił czy po jakieś aktualizacji ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Polaczone wymienione urzadzenia kablami hdmi 2.0 . Sa skonfigurowane. Wlaczajac pilotem tv wlacza sie tv i dekoder natomiast kino po 30 sekundach ale jako wyjscie cyfrowe. Istnieje koniecznosc przelaczenia na wejscie hdmi. Wlaczajac funkcje hdmi uhd color automatycznie kino przelacza sie na wejscie cyfrowe. Bez mozliwosci przelaczenia w kinie na wejscie hdmi.Dlatego musi zostac wylaczone. Wjaki sposob mozna polaczyc wymienione urzadzenia  aby otwieraly sie przez hdmi a nie wejscie cyfrowe. Urzadzenia byly przywracane do ustawien fabryvznych.

Voyager

@StaszekM jesteś w stanie to sprawdzić?

First Poster

Sprawdzone. Tylko moze brakuje kabla optycznego?

GrandMaster

Czy tobie przełącza się w TV czy w kinie ? 

20181114_122302 (1).jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like