Wsparcie

Open search

Problem z ekranem telewzora

First Poster

Dzień dobry,

mam problem z ekranem nowo zakupionego telewizora. Przy wyświetlaniu jednolitych jasnych kolorów pokazuje mi się jasna smuga o szerokości około 15 cm na środku ekranu. Biegnie ona przez całą wysokość ekranu. W niektórych miejscach ekranu jest widoczna mocniej w innych słabiej.

Próbowałem się skontaktować z Samsungiem w ramach wsparcia e-mail znajdującego się na stronie https://www.samsung.com/pl/info/contactus/# 

Jednakże nie mogłem załączyć zdjęć ani nawet wysłac samej wiadomości bez zdjęć. 

Czy może się ze mną skontaktować pracownik Samsunga w tej sprawie. 

Pozdrawiam

7 ODPOW. 7
Superuser II
Superuser II

@kubaa90 A możesz zrobić zdjęcie tego problemu i wstawić tu na forum.

Tu zdjęcia dodajemy korzystając z przycisku "Odpowiedź", gdzie po otwarciu okna na górnej belce korzystamy z opcji zdjęcia.odp.PNG

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

GrandMaster

@kubaa90Tu nie widać żadnego problemu wszystko mieści się w normie producenta.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
@vdsl2 Żartujesz? Czy poważnie mówisz, że nic nie widzisz? Bo jeśli poważnie to niedługo wg norm samsunga to obudowa będzie mogła od tv odstawać 10 cm i będzie ok., albo połowa matrycy będzie czarna, a druga połowa biała i też będzie w normie.
Expert

Cześć @kubaa90,

Wyślij zgłoszenie przez formularz zgodnie z instrukcją 

https://eu.community.samsung.com/t5/Sprz%C4%99t-Audiowizualny/Jak-przekaza%C4%87-zg%C5%82oszenie-do-...

Pamiętaj, aby załączniki łącznie nie przekraczały 10MB. Jeśli pliki przekraczają 10MB, podziel je na 2 wiadomości.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

@mrbc dzięki za potwierdzenie, że Twoim zdaniem, też to nie wygląda jak w pełni funkcjonalny nowy telewizor. 

@StaszekM dziś mi poszło. Urzyłem Explorera. Na Operze i Chrome nie szło. Samsung powinien zadbać by strona była kompatybilna z najpopularnieszymi przeglądarkami, albo przynajmniej dać znać z jakimi jest. 

Voyager

@kubaa90 w stopce strony masz jasny komunikat: "Strona jest przystosowana do wyświetlania w przeglądarce Microsoft Internet Explorer 9 lub wyższej, oraz najnowszych wersjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox."

Autorzy z największą liczbą like