Wsparcie

Open search

Problem z aplikacją Player

First Poster

Witam, 

Od kilku tygodni mam problem z aplikacją Player na tv UE49MU6442. Aplikacja otwiera się jednak żaden film nie chce się otworzyć. Inne aplikacje jak yt działają poprawnie i filmy normalnie się otwierają. Co może być przyczyną problemu z playerem?

6 ODPOW. 6
GrandMaster

@paulinka3004Z tą aplikacją są wieczne problemy  a jaki masz teraz firmware w TV czy taki wer 1262 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Dziś aktualizowałam oprogramowanie, mam wer 1260

GrandMaster

@paulinka3004Na tej stronie masz nowsze https://www.samsung.com/pl/support/model/UE49MU6442UXXH/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Niestety nie pomogło, nadal nie działa 

Superuser II
Superuser II

@paulinka3004 kontakowałaś się z supportem playera, być moż mają jakies problemy po swojej stronie.

Spróbuj przez ten adres: hello@player.pl

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
GrandMaster

@paulinka3004Mi się wydaje została że zmieniła polityka Player

Autorzy z największą liczbą like