Wsparcie

Open search

Problem z łącznością bezprzewodową z tabletem i laptopem.

First Poster

Od kilku dni mam problem z łącznością bezprzewodową. Wcześniej wszystko działało bez zarzutu, teraz sytuacja wygląda tak.

Tablet - próbuję łączyć się przez Smart View, na tv pojawia się komunikat czy zezwolić na połaczenie, klikam "zezwól" i koniec nie łączy się...

Laptop - próbuję się połączyć bezprzewodowo z tv , laptop widzi tv, klikam połącz, na tv pojawia się komunikat łączenie z desktop.... i bach koniec nie połaczył się, a na kompie wtedy pojawia się komunikat "Twoje urządzenie nie może nawiązać połaczenia".

Domyślam się, że coś tv psuje te połączenie, skoro ten sam problem na kilku rządzeniach..

Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem. 

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

@lusiaczek teraz pytania wyciągające.

Jaki model?

Jaka wersja softu na tv?

Czy zaktualizowałeś lub sprawdzałeś aktualizacje, najlepiej na stronie supportu/wsparcia twojego modelu.

Jaki tablet?

Jaki laptop?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Tv - UE55MU6102, tv - aktualizacja 1250, taka ostatnio się pobrała, jak biorę aktualizuj, to nie ma nowszej dostępnej na tv. 

Tablet - Overmax 1027 4G

Laptop - Asus

Na stronie widzę wersje 1260.6 - czy ona może pomóc w tym problemie?

Legend

@lusiaczekTo co opisujesz to na początek odłącz TV od prądu na około 10 min a poza tym powinno się aktualizować urządzenia na bieżąco. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

W Tv mam ustawioną autoaktualizację. 

Ok, odłącze po pracy i sprawdzę czy to pomogło. 

Legend

@lusiaczekNie wszystkie aktulizacje są pobierane przez TV.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like