Wsparcie

Open search

Problem Smart view

Superuser II
Superuser II

@pablo81 aplikacja Smart Things służy głównie do zarządzania urządzeniami w ramach "inteligentnego domu". Zautomatyzowania ich funkcjonowania, uruchamiania w określonych warunkach oraz wzajemnego się ich komunikowania.

Aplikacja zastępuje pilota, działa w sieci, również gdy jesteś poza domem. Mamy podgląd pracy naszych urządzeń. 

Z aplikacji nie wyślesz nic na telewizor, poza komendami pilota, ale z tv na telefon można przesłać obraz z dżwiękiem lub sam dźwięk.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Czyli tylko obraz z tv na telefon  nie odwrotnie? A w jaki sposób oglądać na telefonie to co w tv? 

Legend

@pablo81Twój model TV nie pozwala na wyświetlanie obrazu na telefonie.

https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/w-jakich-smartfonach-mozna-przeslac-obraz-z-tv-na-...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Cześć

upłynęło troche czasu...

czy problem przesłania obrazu tel. na tv UE55NU7102

nadal pozostaje nierozwiązany?

Chodzi konkretnie o wyświetlenie plików PDF

jakieś sugestie?

Dzięki

Expert

Cześć @ciekawym ,

W podanym przez Ciebie modelu jest możliwość przesłania obrazu z telefonu na telewizor. Funkcja powinna być dostępna w aplikacji SmartThings lub możesz skorzystać z wewnętrznej funkcjonalności telefonu(funkcja Udostępnij ekran).

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED