Wsparcie

Open search

Powiesznie na scianie ue32j5100

First Poster

Witam posiadam telewizor ue32j5100 i chciałbym powiesić co na scianie. Zakupiłem uchwyt zgodny ze standardem vesa który jest przeznaczony do telewizorów 23"-47". Lecz nie mogę uchwytu dopasować przez zgrubienie obudowy na dole. Czy mam zastosować jakieś dystanse?

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II
Tak, dla górnej tv części powinny być zastosowane dystanse. A te powinny być w zestawie z telewizorem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

W zestawie nie było żadnych dystansów, wszystkie otwory montażowe są w jednej płaszczyźnie tylko poniżej jest zgrubienie obudowy, które uniemożliwia przykręcenie listw montażowych

Superuser II
Superuser II
Problem z Vesą jest taki, że tych standardów trochę jest i niestety dotyczą one rozstawu otworów montażowych. Raczej nie mówi za wiele o wielkości kształtowników użytych do produkcji takiego wieszaka. Wychodzi na to, że musisz poszukać uchwytu z listwą montażową o mniejszych wymiarach, ale z takim samy rozstawem otworów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like