Wsparcie

Open search

Powiększony obraz na kanałach SD

Highlighted
Explorer
No i to jest podejrzewam błąd...
Legend

@LeS59  To nie żaden błąd jak ty myślisz.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@LeS59 widzę, że dalej męczysz kwestię rozciągania formatu SD. Muszę Cię zasmusić.

Wszystko jest okej, tak wygląda dopsowanie, w celu jak najmniejszej utraty jakości i wprowadzenia jak najmniejszych zniekształceń w proporcjach.

Spójrz, u mnie wygląda to tak samo.

HD.pngHD

SD.pngSD

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Legend

Nie wszystkie modele TV mają na taką możliwość ustawień jak NU czy JU tylko wysza półka jak Q.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

@vdsl2 , @Szewcu72 - nie uważacie, że to jest chore? Obcinać 10% i nie dać wyboru? A może ja bym wolał mieć odrobinę mniejszy ale jednak cały obraz, jeśli już nie potrafią porządnie wyskalować... 

Wiecie może gdzie Samsung umieścił taką informację, że obcina obraz SD i o ile?

Legend

@LeS59  Ja mam taką zabawkę  "HD TAB 7 Easy ROVER" i obraz też jest wyświetlany tak samo jak na naszych TV.

Superuser II
Superuser II

@LeS59 przyznam szczerze, że mam w życiu poważniejsze problemy. 

Explorer

@Szewcu72 no to nie zazdroszczę tych problemów

Superuser II
Superuser II

@LeS59 przynajmniej nie muszę (bo nie mam czasu, są ważniejsze i przyjemniejsze rzeczy) stresować się telewizją naziemną, z której nie korzystam od kilkunastu lat. 

Explorer

@Szewcu72 to masz super życie! Ja niestety pracuję przy SD ( Reklamy ) i przy prezentacjach mam niezłego stresa... :(

Autorzy z największą liczbą like