Wsparcie

Open search

Poszukiwania najlepszego TV 4K do 40"

First Poster

Witam, mój poprzedni TV SAMSUNG LE23R32B zaczął wyświetlać kolory w negatywie wiec nadszedł czas na zmianę na coś nowszego, bo chyba naprawa nie wchodzi w grę :(

Jaki polecicie mi najlepszy i najnowszy telewizor 4K Ultra HD do 40" ?

Przy okazji czy w tych calach są TV obsługujące 120, 144 hz podobnie jak monitory czy tylko w grę wchodzi standardowe 60Hz? Czekam na propozycje.

4 ODPOW. 4
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Namex7

Zachęcam do zapoznania się z modelem UE40MU6472UXXH.

Co do odświeżania matrycy - firma Samsung nie udostępnia takich informacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Highlighted
Navigator

Witam,

Od sierpnia 2017 roku jestem posiadaczem modelu UE40MU6472. Ten model posiada odświeżanie PQI 1600. Być może trafił mi się egzemplarz, w którym wszystko działa jak należy, sądząc z tego co tu ludzie piszą - że to jest nie tak, to nie tak itp. Ja osobiście nie narzekam. Zapewne znajdą się tacy, co powiedzą, że 4K to najlepiej 50 cali i więcej, ale co zrobić kiedy się większy nie mieści tam gdzie się chce. Zajrzyj pod ten link: https://www.displayspecifications.com/en i poszukaj w wybranej marce (Brands) modeli o rozdzielczości 4K. Kiedy wybierzesz odpowiednią markę, poszukaj wielkości ekranu (40cali) i poszukaj konkretnych modeli (model alias), a potem szukaj na forach, w necie opinii, testów pod kątem konkretnych modeli. Warto poszukać, żeby potem nie być tym zawiedzionym Klientem, który wiesza psy na zakupionym przez siebie Tv. Jest dylmat, którego nie da się przeskoczyć - tak jak wszędzie znajdą się egzemplarze, serie, modele różnych firm, które są być może bardziej awaryjne. Owocnych poszukiwań

Navigator

Hej,

Z tego co mi wiadomo, możesz wybrać między: Samsung, Panasonic, Hitachi, Hyundai, Loewe, może są też inne firmy. Znajdziesz modele do 3tyś (np. Samsung), ale i tańsze (np. Hyudai) ale i takie ok.10tyś. (Loewe). Modele (do 3tyś.) nie będą mieć matrycy 100-120Hz (tylko 60Hz),  ale np. Loewe ma już prawdziwe 100Hz. Tylko ta cena.

First Poster

Dziś dokonałem zakupu TV 43" Samsung UE43NU7472, model na obecny rok 2018 z Tizenem 4.0 na pokładzie, zadowolony jestem z jakości dźwięku, obrazu a także prostej konfiguracji. Na obecną chwilę polecam

Autorzy z największą liczbą like