Wsparcie

Open search

Podłączenie Klawiatury, myszy oraz urządzeń audio przez Bluetooth ⌨️🎮 🎼

Highlighted
Expert

Wielu z nas nie lubi wystających kabli przy urządzeniach. Rozwiązaniem niekomfortowo zwisających kabli na widoku jest połączenie urządzeń za pomocą Bluetooth.bluetooth-logo2-100752187-large

 

Jak sprawdzic czy Twój telewzior obsłuży akcesoria?

 

Wystarczy wejść na stronę www.samsung.pl W lupkę w prawym górnym rogu wpisać model telewizora który nas interesuje. Otwieramy pełną specyfikację i sprawdzamy, czy nasz wybrany sprzęt posiada funkcję Bluetooth.

 

Jeżeli już wiesz, że masz możliwość podłączenia urządzeń bezprzewodowo, pozostaje pytanie, jak tego dokonać?

Już wyjaśniam! 

 

Do telewizora można podłączyć klawiaturę oraz myszkę.

 

Wystarczy na danym urządzeniu uruchomić parowanie. Wtedy, na naszym telewizorze automatycznie wyskoczy powiadomienie zezwalające na  połączenie.

 

Drugim rozwiązaniem, jest uruchomienie menu w telewizorze następującą ścieżką Ustawienia->Ogólne->Menedżer Urządzeń Zewnętrznych->Menedżer Urządzeń wejściowych->Lista Urządzeń Bluetooth.

 

Zastanawialiście się kiedyś jak minimalistycznie może wyglądać wasz telewizor bez okablowania przy urządzeniach zewnętrznych?

 

W telewizorach Samsung możemy również połączyć urządzenia odtwarzające dźwięk za pomocą Bluetooth Audio.

 

Aby sprawdzić, czy telewizor jest przystosowany do bezprzewodowego odtwarzania muzyki podobnie jak w przypadku urządzeń nawigacyjnych należy sprawdzić w specyfikacji na stronie www.samsung.pl.

 

Jak krok po kroku połączyć Soundbar z telewizorem?

 

Uruchamamy nasze urządzenie oraz za pomocą przycisku Source zmieniamy źródło dźwięku na BT. Następnie uruchamiamy Ustawienia->Dźwięk->Wyjście dźwięku->Lista Głośników Bluetooth. Od teraz nie musimy się martwić gdy ukryć wystające kable. 

 

mark-chan-RJ5wFOc8C3o-unsplash.jpg

 

 

Dajcie znać jak wy wykorzystujecie funkcje Bluetooth w swoich telewizorach  🙋🏽

 

*Ta funkcjia może nie być obsługiwana w zależności od modelu lub regionu geograficznego.

*Jeśli urządzenie nie zostało wykryte ustaw klawiaturę blisko telewizora, a następnie wybierz opcję Odśwież. Telewizor ponownie rozpocznie skanowanie dostępnych urządzeń.

*Podłączona mysz jest dostępna tylko w aplikacji Internet.

*Dodatkowe informacje dotyczące sposobu podłączenia urządzenia Bluetooth można znaleźć w instrukcji obsługi urządzenia Bluetooth.

 

Autorzy z największą liczbą like