Wsparcie

Open search

Pilot smart control

First Poster

Witam .

Tak bardzo zaufałem samsungowi że kupiłem dwa telewizory właśnie z pilotem smart . 

Wiszą na jednej ścianie w sypialni jeden a drugi w salonie tak jakby tyłami i problem jest w tym że włączając lub wyłączając jeden telewizor drugi wykonuje to samo .

Jest możliwość dokupienia innego pilota do mniejszego 43cale telewizora znajdującego się w sypialni?

3 ODPOW. 3
Legend

@KaczorTak możesz kupić tradycyjnyne piloty klawiszowy i ich używać. A poza tym pytałeś się już tutaj

pilot.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Tak tylko, że i tak jak będzie jeden Smart Control to będzie włączał obydwa TV. Przydałoby się jeszcze dla tego TV co będzie obsługiwany zwykłym klawiszowcem wyłączyć w Menu Serwisowym możliwość sterowania przez Smart Control.
Superuser II
Superuser II

Albo zakupić dwa pełnoklawiszowe :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like