Wsparcie

Open search

Pilot Tv wyłącza amplituner lecz go nie włącza

First Poster

Qled65q9fnatxxh Po podłączeniu tv z amplitunerem denon avr2200w za pomocą złączy arc oraz konfiguracji jako uniwersalnego pilota tv brak pełnej obsługi jednym pilotem od tv. Tak po krótce to do amplitunera pod zlacze cbl/sat podłączony jest dekoder cyfrowego Polsatu. W denonie ustawione jest sterowanie przez hdmi. Przy konfiguracji zródła i uniwersalnego pilota podczas prob dziala prawidlowo tj. Włącza i wyłącza amplituner. Niestety po zapisaniu zródla i normalnym uzytkowaniu pilot tylko wyłączy amplituner i dekoder natomiast przy włączaniu uruchamia się tylko dekoder bez amplitunera. Dodam że programowanie tv jest aktualne. Gdzie leży problem....

22 ODPOW. 22
Legend

Czy wpisywałeś model amplitunera zamiast marki ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Próbowałem również wpisując model amplitunera i bez zmian. Dziwi mnie tylko fakt że podczas konfiguracji w testowym oknie tv pilot włącza i wyłącza amplituner....

Legend

@DawidisA firmware w TV masz takie  wer 1153 czy inne ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

1153

Legend

A masz załączone Anynet+ i czy jest widoczny twój amplituner? nie wszystkie sprzęty mogą być automatycznie uruchamiane też sprawdż czy jest nowy fimware do twojego amplitunera. 

First Poster

Mam Anynet+ załączony i aktualne oprogramowanie ampli. Amplituner widoczny jest w źródle tv

Highlighted
Legend

A wyszystko robisz jak tutaj ? W przypadku korzystania z funkcji sterowania HDMI, należy podłączyć do złącza HDMI MONITOR 1. I jeszcze tutaj i tu

First Poster

Przypisanie wejść mam CBL/SAT jako 1. Reszta jest symbol (-). Wszystko opuszczone przez hdmi i ustawione automatycznie.

Legend

@DawidisTrochę ciężko jest pomoc na odległość nie mając takiego sprzętu przed sobą może skontaktuj się ze wsparciem Denona?

Autorzy z największą liczbą like