Wsparcie

Open search

Parowanie (Podłączenie) pilota Smart Control.

Apprentice

Witam

Czy pilot smart będzie działał z modelem UE55NU7102? Jakim sposobem pilot łączy się z telewizorem? 

First Poster

Jeżeli tv ma wbudowany Bluetooth to tak

Apprentice

Hmm no właśnie chyba nie ma. Czyli nie ma opcji żeby nim sterować? Jakiś adapter bluetooth np? Nie zadziała to?

First Poster
Mam ten sam problem. Tv z 2018 za prawie 5tys zł i taki żonkil. Chyba nie ma opcji. Ja zrezygnowałem i zostałem przy pilocie jak z danymi:/. Jak coś wskórasz to daj znać
Pzdr
Apprentice

NO właśnie trochę to dziwne, w końcu jaki koszt tego bluetooth jest ze nie mogą w każdym zainstalować. Ok jak coś mi się uda to napisze.

GrandMaster

@pablo81Czy do twojego TV otrzymałeś  piloty  o takim kodzie TM1240A

Wersje NU71xx NU73xx nie mają Bluetooth i nie są dołaczane piloty TM1890A .

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Mam pilot myślę taki najzwyklejszy właśnie nie wiem czy to jego kod ale na nim napisane mam :BN59-01303A.

GrandMaster

@pablo81Już podobny temat był poruszany jak i wyjaśniono tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

No tak myślałem... i nie ma opcji nawet za pomocą jakiegoś modułu bluetooth go połączyć?bo nikt nie odpowiada czy jest możliwość. Są jakieś przecież odbiorniki-nadajniki bluetooth tyle że w opisach ich jest zawsze dźwięk więc nie wiem czy pilotem obsłuży no i czy tv w ogóle obsłuży tak moduł

GrandMaster

@pablo81Nie możliwości nawet przez dodatkowy modułu bluetooth, bo brakuje na płycie opcji w MENU serwisowym Smart Control.

Autorzy z największą liczbą like