Wsparcie

Open search

Parowanie (Podłączenie) pilota Smart Control.

Legend

@kks3Ten model nie ma bluetooth NU71XX do NU73XX.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Ue58mu6192u taki mam

Legend

@pablo_duchA pilot masz taki TM1750A czy inny ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

chyba tak...chociaż pod klapką nie widze takiego określenia tylko mam coś takiego MODEL NAME RMCSPM1AP1 jest to pilot od moich rodziców <samsung 55 cali> a ja  do tv miałem dołączony klasyczny pilot

Legend

@pablo_duchNie mogę nic znałeś na temat twojego TV  na stronie Samsunga jaki jest dokładny pilot ?

First Poster

dopłączony pilot BN59-01268d taki jest symbol na pilocie

Legend

@pablo_duchZadzwoń na infolinie Samsunga tel 22 607 93 33 a powiedzą jaki powinien być pilot na wyposażeniu i czy ma bluetooth.

First Poster

ok niestety mój Tv działa tylko po IR

NO TRUDNO

Apprentice
Pablo_duch no to niestety masz jak ja
Highlighted
First Poster

Witam

Ja mam zupełnie inny problem lecz nadal z pilotem. Mój telewizor to UE65NU7472UXXH

A pilot to BN59-01300G. Przechodząc do problemu, pilota musiałem sparować sam gdyż po włączeniu tv sam tego nie zrobił i tu zaczęło się robić dziwnie pisało że sparowanie zakończone I znowu się rozpoczynało i tak w kółko po tym jakby "zakończonym sparowaniu" telewizor reaguje z bardzo dużym opóźnieniem na komendy wydawane przez pilota co jest najśmieszniejsze telewizor reaguje bez problemu z pilota ściągniętego ze smart things za to na pilocie smart control caly czas miga dioda. Dodam ze resetowalem juz telewizor do ustawien fabrycznych i wszystko to samo proszę o pomoc bo brakuje mi już sił czy to po prostu pilot do wymiany czy coś gorzej ?

Autorzy z największą liczbą like