Wsparcie

Open search

PS4 pro traci sygnał w trybie gry UE55MU7042

Legend

@DamianK  Również mogę to potwierdzić co napisałeś.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

Witam !!!

Chyba znalazłem rozwiązanie na te blackouty na ps4 pro , na moim q6 i starym ks7000 działała

Naciskamy domek na pilocie , przechodzimy na źródła  i wybieramy źródło z PS4 , naciskamy na kółeczku na pilocie do góry i dajemy EDYTUJ .

Teraz jesteśmy w zakładce Edytuj typ urządzenia  i zmieniamy urządzenie z PS4 na Konsola do gier ,

Nie nazwę tylko typ urządzenia na KONSOLA DO GIER

Pomaga , czy na auto w konsoli czy na wymuszonym RBG działa , ani jednego zaniku obrazu przez parę dni grania … a były co chwilę na q6 :///

Proszę posprawdzać u siebie i dać znać czy pomogło

A na niektórych modelach tv jeśli zmienimy źródło z ps4 na inne a potem chcemy wrócić na ps4 to wtedy musimy poczekać jakieś 15 sekund, pierw pojawi się dźwięk a zaraz obraz , ale to raczej w KS

Aha i jeszcze jedno , jeśli włączymy sobie konsolkę na takim ustawieniu ,to nie przełączy nam automatycznie na źródło z konsola tylko będziemy musieli sobie włączyć z pilota np. hdmi 2 (Konsola do gier )

Posprawdzajcie czy to działa , bo jest jeszcze 2 sposób z źródłem „nieznany” … to ja by coś to go opiszę  …

POZDRO !!!

Autorzy z największą liczbą like