Wsparcie

Open search

PS4 pro traci sygnał w trybie gry UE55MU7042

Explorer

Zzmieniłem konsolę na najnowszą wersję PS4 PRO i niestety TV nadal ma problem z klibracją obrazu z 60fps (przy Pro Evolution Soccer 2019)  ..., kupiłem nawet nowy kabel z pełną przepustowością sygnału i bez poprawy. 

Po wyłączeniu trybu gry, jest znaczne lepiej (chociaż nadal czasem przycina klatki lub romzywa), ale obraz wygląda gorzej niż na Full HD tv Sony LED. Czasem też przytnie obraz HD z tv. Możliwe, że problem jest z kablem dającym obraz z habu na ekran- może zwinięty traci na jakości  

RadekK Moderator
Moderator

@StaszekM, spójrz tutaj w wolnej chwili. Czy w wspomnianej przez @fifififi82 kwstii coś ruszyło? Może masz jakieś wskazówki na usterkę opisaną przez @hUBO84 ?

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice

@StaszekM, kolka665 Mogę prosić o odpowiedź? Byłbym wdzięczny czy coś na ten temat drgnęło, czyli TV led kontra PS4 pro?

Explorer
Na chwilę obecną problem nie rozwiązany i to się nie zmieni. Jedyna opcja, która działa to ustawienie w ps4 pro yuv420.
Legend

@fifififi82A możesz podać dokladny model TV bo taki jak podałeś "55nu8000" nie istnieje w Samsung 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Chodziło mi ogólnie o serie 8 chyba wszystkie modele sa takie same?
Mój tv to UE55NU8072

Legend

@fifififi82Dla tego modelu jest już wer 1202 dnia 07.01.2019

https://www.samsung.com/pl/support/model/UE55NU8072TXXH/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Czy problem z wyłączającym się ekranem w połączeniu z ps4pro i serii samsung nu80XX nadal występuje?

Czy wciąż jedyną opcją "Jedyna opcja, która działa to ustawienie w ps4 pro yuv420."- czyli praktycznie rzecz ujmując zmniejszenie jakości obrazu.
Explorer
u mnie nawet obniżenie rozdizleczości do yuv420 nie pomogło, jedynie wyłączenie trybu gier, ale wtedy obraz rozmywa i wyraźnie traci na jakości - gorzej niż starsze tv full HD.
Apprentice

Nie wiem czy to ma znaczenie ale problem ten miałem na Wiedźminie 4 teraz gram w Horizon Zero Dawn z tego co gra pokazuje prawie 12H i jeszcze ani razu mi sie konsola nie wyłaczyła z trybu gry, nie wiem też czy to ma znaczenie ale zaktualizowałem konsolę 

Autorzy z największą liczbą like