Wsparcie

Open search

PS4 pro traci sygnał w trybie gry UE55MU7042

Explorer
Tak jest i u mnie czestotliwosc wystepowania migania ekranu rozna. Olej ta tabelke nie ma nic wspolnego z naszym problemem.
Apprentice
kolka665: Wczoraj ekstensywnie testowałem i jedynie ustawienie yuv420 na sztywno daje rezultat, tak jak pisałeś.

Zaakceptuję to jako rozwiązanie, chociaż tak naprawdę shame on you Samsung :(
Explorer
Spoko, ze to co napisalem bylo pomocne. Dzis dzwonil do mnie gosc z Samsunga, powiedzial, ze znaja problem i odpowiedni dzial pracuje nad rozwiazaniem. Mam nadzieje, ze doczekamy sie stosownej aktualizacji.
Expert

Cześć kolka665 

Dzięki za zainteresowanie tematem. Mogę potwierdzić, że sprawa jest znana i trwają prace nad jej rozwiązaniem. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
New Member

Witam,

Od niedawna posiadam tv 65nu8042 i nie wiem jak ustawić obraz pod gry w niektórych grach np.PES2019 w trybie gry mam wrazenie ze ekran delikatnie migał a po włączeniu motion plus gra to w tej grze jezt tragedia obraz jak by pszyspieszał i sie rozmazywał na chwile po czym znowu jest ok.Po wyłaczeniu ytybu hra wydaje mi sie ze wszysyko jest ok POMOCY!😉jak to poprawnie ustawić??

GrandMaster

@Rafał7Może takie ustawienia wykonaj ?Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Mam problem z ustawieniem obrazu pod PES2019 na TV 55’’ QLED TV 2018 Q7F , oprócz zmiany rodzaju sygnału ustawiałeś coś, żeby poprawić tragiczną jakość obrazu?
Voyager

@vdsl2 jesteś w stanie coś podpowiedzieć naszemu userowi?

GrandMaster

@showmeyour__Dla tego modelu są identyczne ustawienia obrazu jak podałem wyżej 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Witam, ma tv 55nu8000 i mam identyczny problem raz na jakis czas zanika sygnał (tryb gra) moje pytanie czy ten temat jest juz jakoś rozwiozany widze ze mija rok od posta wiec pozwoliłem sobie napisać czy może był jakis kontakt od Samsunga?

Z góry dziekuje za odpowiedź

Autorzy z największą liczbą like