Wsparcie

Open search

[PORADNIK] Kupujemy nowy telewizor, czyli trudne decyzje życiowe. Sprawdź na co zwrócić uwagę :)

Highlighted
Expert

Kiedy decydujemy się na zakup nowego telewizora mnogość produktów na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Dzisiaj nie wskaże Wam konkretnych modeli, za to postaram się Wam pokazać na co zwrócić uwagę podczas zakupów od strony technicznej.

 

1.jpg

 

 

 • Rodzaj tunera telewizyjnego:
  Standardowo w telewizorze znajdziecie tuner telewizji naziemnej i kablowej. Jednak ja polecam Wam zakup tv, który posiada dodatkowo tuner satelitarny. W ten sposób nie będzie konieczności korzystania z dodatkowego urządzenia w postaci dekodera satelitarnego.

 

 • Bluetooth:
  Śmiało można by powiedzieć, że telewizor powinien mieć go na wyposażeniu w standardzie, jednak nie zawsze tak jest. Warto sprawdzić przy zakupie, czy funkcjonalność BT jest wbudowana. Dzięki tej transmisji będziemy mogli podłączyć inne urządzenia do telewizora bezprzewodowo np. Słuchawki.

 

 • Obsługiwane pasmo WiFi
  Generalnie większość telewizorów smart obsługuje standardowe pasmo 2.4 GHz. Dzięki dodatkowo obsługiwanemu 5 GHz będziemy się cieszyć szybszą transmisją danych pomiędzy routerem, a telewizorem.

 

 • 2.jpg

   

 • Nagrywanie kanałów:
  Funkcja znana i lubiana, natomiast nie zawsze dostępna w telewizorach. Koniecznie sprawdźcie przed zakupem, czy jest w specyfikacji!

 

 • PIP Obraz w obrazie:
  Chcecie jednocześnie oglądać film z odtwarzacza i przeglądać ulubiony kanał telewizyjny warto potwierdzić u sprzedawcy czy telewizor obsługuje PIP. Więcej informacji na temat tej funkcji przeczytacie tutaj: KLIK!3.jpg

   

Zastanawiacie się, czy dany model telewizora ma określona funkcje? A może szukacie urządzenia o określonych parametrach? Wystarczy napisać, a z chęcią Wszystko dla Was sprawdzę


Powodzenia w zakupach!


Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

2 ODPOW. 2
Legend

@StaszekM  Czy ten model TV UE43RU7472UXXH ma  port USB 3.0 ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
EwaK Moderator
Moderator

@vdsl2 zgodnie ze specyfikacją ma 2x 2.0


Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like