Wsparcie

Open search

Odświeżanie strony internetowej TV KS8000l

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Dobry wieczór,

przed dwoma ostatnimi aktualizacjami TV (było to mniej więcej pod koniec 2018 roku), strona internetowa rmfon.pl na której obsesyjnie dużo słucham muzyki odświeżała mi się automatycznie - dzięki temu widziałem jaki artysta i jaki tytuł utworu w danym momencie jest "puszczany" przez stację radiową.  Obecnie widzę jedynie obecny utwór i dwa kolejne, które za moment można usłyszeć, dalej strona już się nie aktualizuje, a samemu na nowo odświeżać, włączać stronę nie po kilku razach nie mam cierpliwości, bo skoro wcześniej działało, to dlaczego teraz nie? Wiem, że w sumie bez tego da się żyć ale jeśli Panowie eksperci mieliby na tę sytuację jakąś odpowiedź, to chętnie przeczytam. Dzięki z góry.

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

Zachęcam do zapoznamia się z instrukcją obsługi TV między innymi ze strorą 99

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

4 ODPOW. 4
Legend

@Puszek  To nie wina TV ale czy masz najnowszy firmware wer 1233.0 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
tak, dwa dni temu robiłem aktualizacje
Legend

Zachęcam do zapoznamia się z instrukcją obsługi TV między innymi ze strorą 99

Apprentice
dzięki za wskazówkę, rozumiem...
Autorzy z największą liczbą like