Wsparcie

Open search

Nowe telewizrowy - klasyczny pilot

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam

W najbliższym czasie zamierzam zakupić kolejny telewizor samsunga ale widzę w specyfikacjach że wszystkie nowe modele są dostarczane z pilotem Smart Control.

Mowa konkretnie o modelach Q7F i Q70R

Czy do tych modeli można dokupić pilot klasyczny ?

TV będą też obsługiwały osoby "niereformowalne" dla których klasyczny pilot będzie sporym ułatwieniem.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
GrandMaster

@doltnit  Wszystkie piloty jakie są na tej stronie https://mixremedia.eu/sprzet_rtv,91,0.html

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

8 ODPOW. 8
GrandMaster

@doltnit  Oczywiście można dokupić klasyczny pilot  i będzie działał w 100%

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Jaki pilot klasyczny będzie odpowiedni dla q70r z tego roku ?

GrandMaster

@doltnit  Nie ma znaczenia jaki może być taki TM1240A grafika

First Poster

A orientujecie się panowie czy tak archaiczna funkcja jak "telegazeta" jest jeszcze w nich dostępna ?

GrandMaster

@doltnit  Tak jest jeszcze dostepna opcja telegazety na DVB=T.

First Poster

Widzę ze samsung wypuscił pilota z podświetleniem tm1250b 

Czy będzie on współpracował z tegorocznym modelem q70r ?

GrandMaster

@doltnit  Wszystkie piloty jakie są na tej stronie https://mixremedia.eu/sprzet_rtv,91,0.html

RadekK Moderator
Moderator

Cześć @doltnit, dzięki za odwiedzenie forum Samsung!

Widzę, że uzyskałeś cenne wskazówki. Kliknij proszę "Zaakceptowano jako rozwiązanie" pod wybranym postem. Dzięki temu docenisz pomoc udzieloną przez użytkownika vdsl.

Zapraszam do częstszych odwiedzin forum!

ezgif-1-7856dd9228e5.gif

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like