Wsparcie

Open search

Nowe soundbary z serii Q dla telewizorów QLED 2019

Expert

Cześć

 

Ostatnio @MagdaB napisała o nowej serii telewizorów na rok 2019.

 

Dzisiaj przedstawię Wam dedykowane soundbary do tych odbiorników

Soundbar_Q70-3

 Dodatkowym atutem soundbarów z serii Q jest design, który idealnie koresponduje z wyglądem tegorocznych telewizorów QLED.

 

Dzięki certyfikacji Harman Kardon i użytym technologiom nowe soundbary Samsunga zapewniają jeszcze lepsze wrażenia audio przy oglądaniu filmów i transmisji sportowych.

 

Q jest nową prestiżową serią soundbarów z modelami Q70R i Q60R. Nazwy są analogiczne do tych z najnowszej linii telewizorów QLED 2019 co nie jest przypadkowe. Nazewnictwo podkreśla idealne dopasowanie obu urządzeń. Zestaw TV + soundbar stworzy każdym domu kinowe warunki, dzięki którym oglądanie filmów czy śledzenie wydarzeń sportowych będzie prawdziwą przyjemnością.

 

Modele z tego roku posiadają sprawdzone technologie znane z poprzednich lat (np. Samsung Acoustic Beam), a dodatkowo system został rozbudowane o całkiem nowe technologie. Szczególnie wartą uwagi jest funkcja Adaptive Sound, która odpowiada za dźwięk przestrzenny. Współpraca Samsung Audio Lab i Harman Kardon pozwoliła na stworzenie najbardziej inteligentnych z dotychczasowych soundbarów Samsung.

Image 1

Dzięki łaczności Bluetooth w soundbarach Samsung serii Q możemy słuchać wysokiej jakości muzyke odtwarzaną ze smartfonów.

 

Opcja Adaptive Sound rozpoznaje i optymalizacuje dźwięk w zależności od sceny. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się jeszcze bardziej realistycznymi wrażeniami, które są dopasowane do dowolnej treści.

 

Funkcja Acoustic Beam (znana z poprzednich modeli) wykorzystuje dodatkowe, niewielkie otwory, które są umieszczone w belce głośnikowej. Otwory odpowiadają za wzmocnienie efektu dźwięku przestrzennego.

 

Sound, Completed by Audio Masters

Dodatkowo soundbar Q70R został wyposażony w najlepszą technologie dźwięku przestrzennego Dolby Atmos oraz DTS:X. Dzięki temu oferuje wspaniały dźwięk przestrzenny, aż do 360 stopni, który wcześniej był zarezerwowany tylko dla wysokiej klasy modeli z roku 2018. Zastosowanie tak zaawansowanych technologii nie wpłynęła jednak na wielkość urządzenia. Model Samsung Q70R wyróżnia się bardzo smukłą obudową o wysokości zaledwie 59 mm, dzięki czemu idealnie współgra z telewizorem QLED – również wizualnie.

 

Nowe soundbary Samsung trafią do sprzedaży w Polsce pod koniec maja.

 

 


Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like