Wsparcie

Open search

Niewidoczna próba podłączenia urządzenia do mojego TV

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam, mam nietypowy problem na TV. Otóż przynajmniej RAZ na jedno włączenie tv wyskakuje mi powiadomienie, że ktoś próbuje się połączyć z moim tv, a nie jestem to ja Wyłączenie powiadomień nie pomaga, ciągle to samo. Załączam screen. Jak sobie z tym poradzić?

IMG_20190806_004133.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Udało się rozwiązać, ale nie sposobem o którym pisałem wyżej.

Po całkowitym usunięciu Smart Device, on się sam przywrócił po następnym włączeniu tv i znowu się to wyświetliło. Więc później w ustawieniach nie usunąłem, a po prostu zmieniłem z "zezwalaj" na "odmów" przy smart device i problem z głowy. Od tej pory automatycznie go odrzuca za każdym razem kiedy chce się połączyć i informacja o połączeniu nie wyskakuje. Dzięki za poświęcony czas i pomoc.

11 ODPOW. 11
Legend

@wojtekk5 Trochę dziwne a jak ustawisz na odmów jest tak samo ? jaki masz model TV ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Jak dam ODMÓW to znika i się nie pokaże do momentu aż znowu włączę TV. Jeśli dam ZEZWÓL to nie łączy się z tym urządzeniem czyli wiadomo, że nikt mi nie robi żartu, że próbuje się połączyć z moim tv. Musi to być jakiś błąd.

Model : UE55NU8042

Legend

@wojtekk5  Masz taki firmware w TV wer 1260 ? Raczej nie to błąd zobacz co to jest Smart Device

https://www.samsung.com/led/lighting/smart-lighting-platform/smart-device/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Tak, wersja 1260.

Czyli, że nikt nie chce się połączyć? Co zrobić żeby to się nie pokazywało? 

Legend

@wojtekk5 Nie wiem co zrobić trzeba by ustalić jak ktoś próbuje nawiązać połaczenie z twoim TV czy przez WIFI czy bluetooth?

Apprentice

Ale kto niby? Właśnie o to chodzi, że nikt nie chce się połączyć, a to się pokazuje.  Hmm, dziwne.

Legend

@wojtekk5  Czy resetowałeś TV do ustawień fabrycznych ? 

Myśli że nie można się połączyć z innym TV przez BT?

Screenshot_20190806-123454_Settings.jpg

Apprentice

Miałem na liśćie dwa urządzenia, pada z X1 którego kiedyś łączyłem z tv i zapomniałem o nim więc on też to mógł robić, a drugie to smart device, które miało zezwolony dostęp, ale gdy jest zezwolony dostęp to ponownie nie pyta o zezwolenie przy podłączeniu, a tu pytał więc wychodzi na to, że to przed pada!? W każdym razie usunąłem i X1 i smart device i zobaczymy co będzie, już nie powinno być tego problemu. Dzięki za pomoc!

Legend

@wojtekk5  Czy problem jest dalej czy udało się rozwiązać ?

Autorzy z największą liczbą like