Wsparcie

Open search

Nie mogę połączyć laptopa z TV

First Poster

dzięki, spróbuję, tylko jeszcze w takim razie poproszę o wskazówkę jak zmienić to firmware ?

Legend

@KapitancioZobacz tutaj https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/Aktualizacja-oprogramowania-przez-USB/m-p/4...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

@Navigator  super, dzięki piękne, będę próbował.

First Poster

niestety nadal nie mogę rzucić pulpitu na TV, wersja jest 1250. Z MacBooka przez "Mirror for Samsung tv" idzie bez problemu. U mnie przez "Samsung Smart View" niestety nie idzie. Ma jakiś problem choć ta aplikacja TV widzi.

Legend

@KapitancioCzy czytałeś co napisał tutaj ? Po co Ci aplikacja "Samsung Smart View"

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak czytałem, mój TV nie pojawia się, laptop w tym miejscu go nie wykrywa. Smart view, to tylko kolejna próba połączenia z TV. Z Maca przez mirror poszło. W opcjach Bluetooth laptop pokazuje, że TV jest sparowany ale jak na to kliknę, to wyskakuje okienko z napisem połącz i czasem łączy się na dłuższą chwilę ale wówczas tez nie mogę rzucić pulpitu na TV, a czasem zaraz powraca do statusu sparowany. 

Legend

@KapitancioU mnie na Windows 10 HOME wer 1803 jak i 1809 nie żadngo problemu a jaki masz bios w laptopie Asus Version 306 czy 301? Jeszcze jedno jaki masz router marka/model ?

First Poster

@vdsl2 Voyager sorrki za opóżnienie w odp. Mój bios to ver. Q405UA.303. Router: Fan Box 3.0 Sagemcom od Orange.

Legend

@KapitancioDla twojego laptopa jest już nowszy bios 306 a co do Funbox 3.0 czy w loginie do Neostrady masz /ipv6 ? 

First Poster

Nie kumam tego, w któym miejscu ma być to IPV6? Wszystkie urządzenia mają przypisane dynamiczne IP z IPV4.

Autorzy z największą liczbą like