Wsparcie

Open search

Nie można odtworzyć nowych nagrań z telewizora, przez niego nagrywanych. "Nie udało się odtworzyć"

ROZWIĄZANE
Apprentice

Dzień dobry,

mam problem z nagrywaniem programów z telewizji na Dysk USB.

Wcześniej wszystko ładnie nagrywało i odtwarzało, dysku nie podłączałem pod inny sprzęt TV/PC.

Na liście nagrań mam swoje stare nagrania, większość działa, przy otwarciu niektórych wyświetla komunikat: "Treść jest chroniona przez DRM" i jak rozumiem, nie są już możliwe do odtworzenia, bo jak pisał  DamianT Expert ‎08-05-2017 02:40 PM film się "przeterminował"

Jednak nowe obecnie nagrywane programy również nie odtwarza z komunikatem: "Nie udało się odtworzyć".

Na liście nagrań w miniaturce odtwarza się podgląd nowych nagrań, ale przy próbie włączenie jest błąd.

Dysku nie podłączałem pod inny sprzęt TV/PC, jedynie odpianłem od TV podczas sprzątania i podłączałem pod to samo gniazdo, dalej odtwarza stare nagrania i rejestruje nowe, ale bez możliwości ich (nowych) obejżenia.

Proszę o pomoc w rozwiazaniu problemu.

TV UE32H6400.

Pozdrawiam,

Dawid

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Superuser II
Superuser II
Jeżeli nie masz tv podłaczpnego do netu to nie pozostaje Ci nic innego jak akrualizacja przez pendrive.
Ja osobiście nie słyszałem o problemach z tym sposobem aktualizacji. Osobiście tylko ten preferuję i stosuję.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
28 ODPOW. 28
Superuser II
Superuser II
Tak myślę, że system złapał błąd po wcześniejszych problemach z odtwarzaniem i najzwyczajniej go kontynuuje.
Obawiam się, że bez formatu dysku się nie obejdzie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Dziękuję za odpowiedź,

dopiero dziś mogłem sprawdzić rozwiązanie.

Jako, że dysk zawiera cenne nagranie, podłączyłem zupełnie nowy dysk, który sformatowałem w TV.

Niestety problem dalej występuje, pokazuje, że nagrywa, na dysku jest plik, ale nie odtwarza z komunikatem: "Nie udało się odtworzyć".

Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne, czy jak to się nazywa i przeprowadziłem ponowną wstępną konfigurację urządzenia.

Telewizor nigdy nie miał dostępu do internetu, więc oprogramowanie jest fabryczne, bez aktualizacji. Czy jest jakiś sposób jego resetowania jak np. tabletów (Vol- + power) ?

Trochę się boję aktualizacji softu przez pendrive, czy zdażają się przypadki przy wgrywaniu oprogramowania, że uśmiercono odbiornik (jak uceglenie komórki), czy może to pomóc?

Czy są jakieś inne pomysły na rozwiązanie problemu.

Podczas nagrywania obok czasu nagrywania jest czas trwania bieżącej audycji (ile bedzie trwała), czy mi się zdaje, że było to koloru białego, bo teraz jest na czerwono?

Pozdrawiam,

Dawid

Highlighted
Superuser II
Superuser II
Jeżeli nie masz tv podłaczpnego do netu to nie pozostaje Ci nic innego jak akrualizacja przez pendrive.
Ja osobiście nie słyszałem o problemach z tym sposobem aktualizacji. Osobiście tylko ten preferuję i stosuję.

First Poster

Mam dokładnie ten sam problem, więc może coś głębszego jest na rzeczy.

Superuser II
Superuser II

@Tomas8 a w twoim przypadku, jak wyglada kwestia aktualizacji?

First Poster

Telewizor jest stale podłączony do internetu i w pełni aktualny

Superuser II
Superuser II
I tu się nie zgodzę. Sprawdź w info o tv jaką nasz wersję i porównaj z tą dostępną na stronie wsparcia twojego modelu.

Navigator

Cześć 

Poniżej instrukcja jak sprawdzić jaka jest najnowsza wersja oprogramowania i sposób aktualizacji z poziomu USB.

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Jak pisałem mam najnowszą wersję oprogramowania - porównałem z tą na stronie internetowej. Nagrane programy można odtworzyć tylko do wyłączenia telewizora. Po ponownym włączeniu TV, nagranych materiałów (starych i nowych) nie da się odtworzyć. Filmy nie nagrane przez TV odtwarzają się bez problemu.

Autorzy z największą liczbą like