Wsparcie

Open search

Nie działa klawiatura

ROZWIĄZANE
First Poster

Jaka klawiatura jest w pełni kompatybilna z tv KS9000.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Pathfinder

Hej @lorian

Z podanym przez Ciebie modelem KS9000 będą kompatybilne klawiatury Samsung KBD-1000 oraz KBD-2000. Pamiętać należy, że w podanym modelu telewizora klawiatura będzie wykorzystywana głównie w przeglądarce, pozostałe aplikacje nie mają wsparcia dla klawiatury.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
6 ODPOW. 6
Pathfinder

Hej @lorian

Z podanym przez Ciebie modelem KS9000 będą kompatybilne klawiatury Samsung KBD-1000 oraz KBD-2000. Pamiętać należy, że w podanym modelu telewizora klawiatura będzie wykorzystywana głównie w przeglądarce, pozostałe aplikacje nie mają wsparcia dla klawiatury.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Explorer
Czyli równie dobrze można kupić klawiaturę Logitech, czy Microsotf All-in-One Media i też będzie działała tylko w przeglądarce i kilku aplikacjach?
Chodzi o to, że w/w klawiatura Microsoft nie działa w aplikacji YouTube, ale nie mam zastrzeżeń do jej pracy w wyszukiwarce Netflix. Rozumiem, że tak samo byłoby z klawiaturami Samsung?
Superuser II
Superuser II

Niektóre aplikacje nie obsługują klawiatur lub myszek, tak jest z preinstalowanym youtbem. W przegladarce wiiny działać wszystkie podłączane pod port USB. Przez bluetoth tylko te dedykowane przez samsuga o których pisał wczesniej kolega.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator

Witam,

Jestem posiadaczem telewizora UE40MU6472 i zakupiłem klawiaturę bezprzewodową f-my Logitech K400 TV Plus. Klawiatura działa, ale w przeglądarce internetowej. Nie wiem jak w innych aplikacjach, z tego co czytam - w ogóle nie działają tego typu klawiatury, chyba tylko te dedykowane. Jeśli chcesz używać klawiatury tylko w przeglądarce, to nie ma co przepłacać.

Navigator

Cześć,

Wcześniej pisałem o klawiaturze BT f-my Logitech K400 TV Plus. Klawiatura nie działa w aplikacji Youtube i Netflix, wpozostałych aplikacjach (tych popularnych), domyślnie instalowanych - działa

Superuser II
Superuser II

Ja używam klawiatury Trust Sento Smart TV. Bezprzewodowa, ale z donglem pod USB. Działa tak jak Logitech, dodatkowo obsługuje całą klawiszologię pilota.trust.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like