Wsparcie

Open search

Nie działa Youtube na SmartTV

First Poster
Hey,niestety nikt nie przyjmie tego jako usterke,to jest tylko zle dzialajaca aplikacja a one nie podlegaja zadnej gwarancji,musialbys wbijac do google zeby to naprawili
Apprentice

Dlatego ja widzę, że najlepszą opcją jest zakup przystawki ze Android TV bo z tymi SmartTV w Samsungach co rusz są jakieś problemy. Ja mam model z 2011 roku z liteklą D i jak tylko zajrzę do SmartTV to co rusz znaka jakaś kolejna aplikacja. Jeszcze trochę i wszystkie znikną.

Poza tym z telewizora jestem bardzo zadowolony, ma ładne kolory, 3D, jak na model 32" aż 4 złącza HDMI i złącze słuchawkowe i puki mi nie padnie, to na pewno nie zamienię go na nic innego.

Explorer

CZyli na naprawę You TUbe przez aktualizację systemu tv przez samsunga nie ma co liczyć? Jestem zupełnym amatorem i nie wiem czy wersja 1231 którą mam na swoim TV to jest to samo co 1231.1 na stronie.

Superuser II
Superuser II

@BorBor niestety trzeba czekać, aż google łaskawie zaktualizuje swoją apkę.

Co do wersji softu, to te ktore podałeś, to są te same.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

@BorBor  napisał(a):

CZyli na naprawę You TUbe przez aktualizację systemu tv przez samsunga nie ma co liczyć? Jestem zupełnym amatorem i nie wiem czy wersja 1231 którą mam na swoim TV to jest to samo co 1231.1 na stronie.

Teraz to już sam nie wiem. Opublikowałem posta o swoim problemie ma grupie Samsunga na Facebooku. Odezwał się sympatyczny użytkownik Ma taki sam tv i te same aktualizacje. U niego działa u mnie nie. Co jest problemem? System Tizen? App YouTube? Czy jeszcze coś innego?

First Poster

w uk mamy 1231.1 to sa te same z tym samym problemem you tuba,u mnie jak wcisne return przycisk to you tube sie nie zamyka,( jakis dziwny crush ma apka),apke zamykam calkiem przytrzymujac dluzej przycisk return,mozna tez zgasic you tuba przyciskiem Source ale wtedy nie zamkniesz calkiem you tuba i bedzie pamietal co ostatnio ogladales i po powtornym wlaczeniu bedziesz ogladal to samo co przed wylaczeniem,dziwne,ten problem jest tylko na tv samsung z tizenem od 2016r

Legend

Myślę, że jest lekarstwo na ten problem, ale to może wykonać technik z serwisu poprzez upgrade micom i innych opcji w menu serwisowy wiele razy to robiłem, gdy pracowałem w serwisie Samsunga.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Po jakim czasie od zakupu problem zaczął występować? U mnie niecałe dwa lata.
Apprentice

VDSL2 Skąd jesteś? Prowadzisz może jakieś "prywatne usługi". Jak nie chcesz oficjalnie na tym forum pisz w wiadomości prywatnej  [adres email ukryty w związku z ochroną danych osobowych].

First Poster
Niestety ale prawie nikt tego nie wie ze aplikacje w tv sa wspierane tylko przez 6 lat,pozniej przestaja dzialac lub znikac,skype tez zniknal z tv w 2014 lub 2015 jakos.porazka
Autorzy z największą liczbą like