Wsparcie

Open search

Nie działa Youtube na SmartTV

Apprentice
Pan z infolinii zrobił zdalny "głęboki" reset.
Nic to nie pomogło. Nagrałem filmik pokazujący problem niestety nie mogę go tutaj umieścić. Dla zainteresowanych mogę wysłać na maila. Problem cały czas nie rozwiązany. Napisałem też do YouTube-help tylko nie wiem co z tego będzie bo się rozpisalem po polsku - dostałem zwrotnego automatycznego maila po angielsku???
First Poster

hey,jaki masz problem z you tubem? czy chodzi o tv samsung od 2016roku? jesli tak to problem jest taki ze musisz przytrzymac dluzej przycisk return i wtedy you tube sie zresetuje i sie wylaczy,po tym mozesz uruchomic go ponownie bez zadnych problemow

Legend

U mnie model 2015 UE40JU6740 nie ma żadnego problemu z Youtube

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

twoj model z 2015 nie mial i nie ma tego problemu,masz starsza wersje tizen

Explorer

Też mam podobny problem z ue55ks7000. Sprawa wydaje sie nieodosobniona. Chyba trochę wczesnie na celowe zabijanie modelu.

First Poster

hey,tak dokladnie twoj model z 2016 tez posiada ten problem,niestety aplikacja you tube nie jest w 100% dostosowana do nowych tizenow w tv samsung od 2016r,przytrzymujac dluzej przycik powrot czyli return wylacza you tuba,jest to jedyne rozwiazanie na dzien dzisiejszy.

Apprentice
Dzięki za zainteresowanie i podpowiedź. Tak też robiłem - niestety pierwszy filmik po resecie YouTube działa kolejne już nie - przy kolejnych wyszukiwaniach i tak powraca do tego filmiku który był pierwszy po resecie.
Apprentice
Najgorsze w tym wszystkim jest to że do czasu aktualizacji YouTube wszystko śmigało. Prawie dwa lata bez problemu i z dnia na dzień taki babol.
Taka ciekawostka spróbuj do mikrofonu powiedzieć " a idź pan w chu" albo " a w dupę tam" po wszystkich próbach tak powiedziałem z odpowiedzi tv nie mogłem się powstrzymać od śmiechu.
Legend

@Michaeal_POA masz TV jeszcze na gwarancji ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Tak i zgłoszę to jako usterkę.
Autorzy z największą liczbą like