Wsparcie

Open search

Nie działa Youtube na SmartTV

Superuser II
Superuser II
U siebie na Q7F nie mam żadnych problemów z YouTube, czy to z samą apką w tv, czy też poprzez przeglądarkę internetową w TV.
Co do wsparcia ze strony google to nie wiem jak podchodzą do klienta, bo nie kontaktowałem się z nimi w tej kwestii. Porozmawiaj jeszcze ze swoim dostawcą internetu, być może muszą być inne ustawienia portów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Niestety Youtube'a nie da się odinstalować. Jest to "fabryczna apka i nie da się jej odinstalować. Reset smrathuba pomaga ale na bardzo krótko, poza tym jest upierdliwy.

Superuser II
Superuser II

Dla tego ja skłaniabym się do rozmowy z dostawcą usług internetowych. Jezeli problemy występują i na aplikacji i poprzez przegladarkę w tv.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Dziękuję za odpowiedź.

Kontaktowałem się ze swoim dostawcą i właśnie on mnie uświadomił o wielkiej awari You Tube na świecie czego wynikiem jest jego brak.

Odnośnie  reset smrathuba tak zrobiłem i rzeczywiście przez chwilę było super a potem posypało się i było mi smutno, ale nic jakoś da się z tym żyć .

Superuser II
Superuser II
A próbowałeś podmienić DNS-y na googlowskie?

First Poster

Spróbuję ale wpierw sie kogoś zapytam jak to zrobić bo moge coś zepsuć.

First Poster

Rozmawialem dziś z Smsungiem i również sasugerowali mi zmiane IP w TV na 8.8.8.8 zobaczymy być może to coś da.

Z tym że bardziej skłaniał bym sie do zasugerowania mojemu dostawcy o sprawdzenie i dokonanie korekt ,dlaczego bo oprócz mnie wszyscuy mają dostep ale maja innych dostawców i to jest mysle klucz do zagadki dlaczego u mnie YT sie sypie.

Superuser II
Superuser II
Z biurami obslugi już tak jest. Gdy nie mają o czymś pojęcia, to zganiają na awarię. Ja przy dynamicznym IP nie uświadczam problemów czy to z YT czy HBO o których piszą tu inni userzy.

First Poster

Zmieniłem IP na podany przez nich kod 8.8.8.8 no i zaczeło chulać.

Zaczeło przez chwilę i aplikacja sie zawiesiła YT natomias przeglądarka jak narazie odpala ok.

Zobaczymy co dalej jak się wnerwie to zmienię dostawcę bo ci maja ze soba jakiś problem a placić trzeba.

Observer

W dniu dzisiejszym przestał mi działać You Tube na Smart TV w modelu UE43KU6072U.

Niestety proponowana zmiana o której piszesz w tym poscie nie dziala.

Jaka moze byc inna przyczyna, czy moge jakas ta aplikacje zaktualizowac?

Pozdrawiam

Patryk

Autorzy z największą liczbą like