Wsparcie

Open search

Nie działa Youtube na SmartTV

First Poster

Cześć, mam w miarę nowy smart tv z 2018 r, ( QE55Q8CAM Samsung nr seryjny: 0A1E3SAJ400302X z najnowszym oprogramowaniem) w aplikacji Youtube(Informacja 9 aplikacji na tv:
Aktualiz.:10/01/2019, wersja 2.1.491) jak i poprzez przeglądarkę na stronie youtube.com na wszystkich materiałach wideo w obrazie pojawiają się piksele kwadraty i pionowe linie uniemożliwiające komfortowy odbiór treści wideo - link do zrzytów https://photos.app.goo.gl/Yixju8ZjkMazLgBRA . Dźwięk jest bez zakłóceń.
Mam połączenie z internetem po kablu 100 mega i 10 wysyłu.
Wszystkie pozostałe aplikacje np. Player, Ipla, Vimeo oraz VOD TVP odbierają obraz bezbłędnie w najlepszej jakości jaką dostarczają te serwisy. Telewizor był aktualizowany oraz serwis telefoniczny Samsung resetował wszystko.
Zamieniałem numery dns które telefonicznie polecił mi serwisant z obsługi technicznej Samsunga, lecz nic nie pomogło.
Nawet podłączałem tv do trzech różnych dostawców internetu.

Superuser II
Superuser II

@maksymile a próbowałeś ponownej instalacji aplikacji lub jej resetu z poziomu ustawień samej aplikacji?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Samej aplikacji nie mam możliwości przeinstalowania,  zdalnie serwisant zresetował mi całego huba i zainstalowałem przez usb  najnowsze oprogramowanie samsunga , a aplikacja youtube ma jak widzę najnowszą wersję z tego roku..., pisałem też do pomocy yotuba (po polsku niestety) ale pki co nie ma odpowiedzi, dzissiaj też na czacie  pomoc samsunga zwróciła uwagę że reklamy się wyświetlają ok tylko obraz youtuba krzczy więc producent aplikacji za błędy odpowiada w tym momencie, hmm.

Superuser II
Superuser II

Gdy wejdziesz w aplikacje i ustawienia, do pod ikną każdej zainstalowanej aplikacji masz rozwijane menu i tam jest opcja ponownej instalacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Dzięki, takie coś robiłem owszem po konsultacji tel z obsługą samsunga, nie pomagało.
Superuser II
Superuser II

@maksymile to spróbuj jeszcze zmienić DNS-y na googlowskie, skoro napisałeś, że problem występuje i w aplikacji i przez przeglądarkę. Dodam, że problem może być również po stronie dostawcy internetu.

First Poster
cóż spróbuje z dns'ami i zmianą operatora choć to robiłem, przez wifi łączyłem się z dwoma innymi dostawcami internetu oraz z hotspota z komórki, może w którejś ponownej konfiguracji zaskoczy...
pozdrawiam.
Legend

@maksymileA jaki to dostwca internetu czy to Orange ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Cóż, zrobiłem na wifi od Domtela z Siedlec, Vectry na kablu i Wifi oraz z Plusa przez komórkę - wszystko w trzech konfig. DNS i bez poprawy czyli dalej kwadraty i zielone pionowe paski na przemian z czystym chwilowo obrazem.
Legend

Zmiana DNS na Google czy czy inne dns-1-1-1-1 nic nie poprawiawia w działaniu aplikacji YT 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like