Wsparcie

Open search

Nie działa Youtube na SmartTV

ROZWIĄZANE
Pathfinder

Jeśli nie działa Youtube na twoim SmartTV należy wejść w Menu > Sieć > Stan sieci > ustaw. IP >Ustaw DNS zmieniamy na wprowadź ręcznie > cztery zera, które się poniżej pojawią należy zmienić na 8.8.8.8 lub 8.8.4.4


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

DZIAŁA !!! :-)   DZIĘKI!   YouTube teraz śmiga we wszystkie strony :-)

 

Czyli podsumowując. Telewizor nie ściąga już sam aktualizacji, chociaż opcja automatycznej aktualizacji jest zaznaczona.

Trzeba samemu wejść na stronę Samsunga, odszukać w dziale wsparcia swój telewizor i porównać numer aktualizacji. Jeśli jest wyższy niż tej w TV to trzeba go ściągnąć na kompa. Plik ma rozszerzenie ".exe", ale jest spakowany (to mnie zmyliło :-( ). Nie trzeba mieć unzipa, aby go rozpakować. Wystarczy kliknąć w plik, a sam się rozpakuje. Należy jedynie wskazać pendrive jako miejsce docelowe (musi być wcześniej sformatowany do FAT32). Następnie pendrive wtykamy w TV i odłączamy kabel od netu (to na wypadek, gdyby TV miał jakieś ustawienia, by aktualizacje szukać najpierw w necie, a nie na USB). Następnie w menu wybieramy aktualizację, klikamy że źródłem ma być USB i TV się nam zaktualizuje :-)

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc! 

 

135 ODPOW. 135
First Poster

Nie działa Youtube na SmartTV. Co zrobić?

New Member
Nadal nie działa i co teraz mam zrobić?
New Member

Niestety to nic nie pomaga☹️

Explorer

A ja dziś włączyłem SmartTV w swoim Samsungu i aplikacja Youtube została odinstalowana. I tak sprawę załatwiają w Samsungu. I oczywiście nie ma możliwośni zainstalowania.

Pathfinder

Hej @gilban 

 

Jaki model masz telewizora? Jeśli model z 2012 czyli ES lub EH to w tych modelach Youtube nie będzie już dostępny zgodnie z informacją na stronie Youtube https://support.google.com/youtube/answer/6098135?hl=pl .


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Explorer

Witam.

 

Ja mam model UE32D6500.

 

Jednak gdzieś czytałem, że smartTv działa w nim na Linuksie. To czy taaaki problem dla Samsunga jest aby poprawić aplikację, aby działała w nowszej technologii? 

Pathfinder

Taką decyzję podjął producent aplikacji, czyli firma Google . Myślę, że dla Samsunga nie było by problemem żeby poprawić aplikację, ale tworzy ją, kto inny, czyli jej właściciel firma Google.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
First Poster
 
Pathfinder
Hej @Brzeszcze.

A możesz podać więcej szczegółów. Jaki model TV? Jakie objawy?
Autorzy z największą liczbą like