Wsparcie

Open search

Nie działa Youtube na SmartTV

ROZWIĄZANE
Pathfinder

Jeśli nie działa Youtube na twoim SmartTV należy wejść w Menu > Sieć > Stan sieci > ustaw. IP >Ustaw DNS zmieniamy na wprowadź ręcznie > cztery zera, które się poniżej pojawią należy zmienić na 8.8.8.8 lub 8.8.4.4

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

DZIAŁA !!! :-)   DZIĘKI!   YouTube teraz śmiga we wszystkie strony :-)

Czyli podsumowując. Telewizor nie ściąga już sam aktualizacji, chociaż opcja automatycznej aktualizacji jest zaznaczona.

Trzeba samemu wejść na stronę Samsunga, odszukać w dziale wsparcia swój telewizor i porównać numer aktualizacji. Jeśli jest wyższy niż tej w TV to trzeba go ściągnąć na kompa. Plik ma rozszerzenie ".exe", ale jest spakowany (to mnie zmyliło :-( ). Nie trzeba mieć unzipa, aby go rozpakować. Wystarczy kliknąć w plik, a sam się rozpakuje. Należy jedynie wskazać pendrive jako miejsce docelowe (musi być wcześniej sformatowany do FAT32). Następnie pendrive wtykamy w TV i odłączamy kabel od netu (to na wypadek, gdyby TV miał jakieś ustawienia, by aktualizacje szukać najpierw w necie, a nie na USB). Następnie w menu wybieramy aktualizację, klikamy że źródłem ma być USB i TV się nam zaktualizuje :-)

Jeszcze raz dzięki za pomoc! 

130 ODPOW. 130
First Poster

Nie działa Youtube na SmartTV. Co zrobić?

New Member
Nadal nie działa i co teraz mam zrobić?
New Member

Niestety to nic nie pomaga☹️

Apprentice

A ja dziś włączyłem SmartTV w swoim Samsungu i aplikacja Youtube została odinstalowana. I tak sprawę załatwiają w Samsungu. I oczywiście nie ma możliwośni zainstalowania.

Highlighted
Pathfinder

Hej @gilban 

Jaki model masz telewizora? Jeśli model z 2012 czyli ES lub EH to w tych modelach Youtube nie będzie już dostępny zgodnie z informacją na stronie Youtube https://support.google.com/youtube/answer/6098135?hl=pl .

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Apprentice

Witam.

Ja mam model UE32D6500.

Jednak gdzieś czytałem, że smartTv działa w nim na Linuksie. To czy taaaki problem dla Samsunga jest aby poprawić aplikację, aby działała w nowszej technologii? 

Pathfinder

Taką decyzję podjął producent aplikacji, czyli firma Google . Myślę, że dla Samsunga nie było by problemem żeby poprawić aplikację, ale tworzy ją, kto inny, czyli jej właściciel firma Google.

First Poster

Pathfinder
Hej @Brzeszcze.

A możesz podać więcej szczegółów. Jaki model TV? Jakie objawy?
Autorzy z największą liczbą like