Wsparcie

Open search

Nagły brak obrazu Curved :/

Highlighted
First Poster

Witam ma ogromny problem proszę o odpowiedź może ktoś ma wiedzę a temat jest następujący. Syn grał na ps4 nagle obraz zgasł dźwięk jest a obrazu nie ma . Ma ktoś jakieś pomysły co się mogło stać, i czy to w ogóle jest do naprawy . Pozdrawiam 

4 ODPOW. 4
Superuser II
Superuser II
Czy po odłączeniu konsoli i ponownym włączeniu tv obrazu dalej nie ma?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Expert

Cześć 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Próbowałam odlaczalam i podlaczalam ponownie, proszę mi powiedzieć bo takie są tylko moje przypuszczenia kabel zasilający był podłączony do przedłużacza on był dość stary istnieje możliwość że jakieś napięcie poszło i spalił coś?  

Superuser II
Superuser II
Teoretycznie tak, ale przy przepięciach "leci" najczęściej cała elektronika. Jeżeli odłączenie od prądu nie pomogło, to zalecam kontakt z serwisem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like