Wsparcie

Open search

NU8042+timeshift;nagrywanie ....HDD.

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

Witam

TVNU8042

Pytanie może  banalne ale : Czy jeśli programy odbieram przez dekoder satelitarny Polsat-u,to nie ma możliwości korzystania z nagrywania na HDD ?

Dziękuje i pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

OK problem rozwiazany ...dysk podpięty pod dekoder Polsatu wszyściutko nagrywa  jak talala

6 ODPOW. 6
Legend

@Julinium  Nie ma możliwość nagrywania na dysk HDD ze żródła HDMI jedyna możliwość  z anteny DVB-T/kablowa lub moduł CI od polsatu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

No to totalna lipa.

Dzięki Pozdrawiam .

Superuser II
Superuser II

@Julinium ale taka jest u wszystkich producentów. Albo nagrywasz program odbierany bezpośrednio przez tv albo na dysk twardy/pamięć zewnętrzną dekodera lub innego modułu telewizyjnego podpiętego pod tv, o ile ten ma taką mozliwość. Innych opcji nie ma. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Mnie sprzedawca w kanał wpuscił ,mówiąc że nagrywa TAK TAK ale nic nie powiedział że tylko można jak sygnał jest z anteny naziemnej,a z dekodera już nie....No trudno.

Jedynie pozostaje chyba zmiana dekodera Polsatu na taki  z funkcją nagrywania na dysk.

Explorer

OK problem rozwiazany ...dysk podpięty pod dekoder Polsatu wszyściutko nagrywa  jak talala

RadekK Moderator
Moderator

Dzięki @Julinium, za podzielenie się rozwiązaniem. Rozwiązanie z pewnością będzie pomocne w przyszłości dla innych użytkowników 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like