Wsparcie

Open search

NU8042 pliki po USB

Highlighted
First Poster

Witam,

Strasznie się już pogubilem, jakiego formatu muszą być pliki video bym mógł odtwarzać po USB? Mam dużo ciekawych audycji w formacie avi i wyskakuje, że plik nie jest odtwarzany. O co tu chodzi? Z góry dziękuję za pomoc.

3 ODPOW. 3
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @a_red

Zgodnie z instrukcją wygląda to następująco:1234.png

Jeśli wszystko się zgadza, skontaktuj się z infolinią lub poczekaj na opinię naszych Ekspertów.

@StaszekM @GrzegorzC Co o tym myślicie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Niby format avi jest obsługiwany, a tv pokazuje że "nie". Na tą chwilę czyta mi tylko pliki MP4 i ts. Avi nie chodzi.

Np. mam taki film z dvhk-format avi i nie czyta.

http://forum.dvhk.to/showthread.php?t=839064

Superuser II
Superuser II

@a_red pamiętaj, że avi to kontener, najważniejszy jest kodek wideo w nim użyty. To że plik końcowy ma rozszerzenie avi nie jest jednoznaczne z tym, że player obsługuje kodek użyty do kodowania obrazu. Spróbuj przekonwertować plik do innego formatu lub użyć innego kodeka.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like