Wsparcie

Open search

[NOWOŚĆ] Dokumenty i prezentacje już na telewizorach Samsung!

Highlighted
Expert

Cześć 

Czy wiedzieliście, że w najnowszej serii telewizorów R-2019 jest możliwość odtwarzania oraz tworzenia plików Office356?

 

W tym artykule opiszę wszystko od postaw! 😋

 

Zatem gdzie szukać możliwości otwierania plików Office? Wystarczy uruchomić telewizor wejśc w pasek nawigacji. Następnie najechać na źródło i wybrać Remote Access.

 

Capture.PNG

 

Po wybraniu tej opcji wyświetlają się trzy warianty do wyboru.

 

Capture1.PNG

 

Uruchamiam Pakiet Office po czym przekierowuje mnie do logowania. Oczywiście, aby korzystać w pełni z usług Microsoft Office na naszych telewizorach konieczna jest zakupiona wcześniej subskrypcja pakietu Office356.

 

Capture2.PNG

 

Wprowadzam swoje dane do logowania. Po zalogowaniu pojawia się możliwość wyboru dokumentu, który chce odtworzyć bądz rozpocząć.

 

Capture3.PNG

 

Wystarczy że najadę na dokument oraz zatwiedzę pilotem odtworzenie go. Jest to bardzo wygodna forma. Dzięki tej opcji wystarczy, że zalogujesz się do konta i przekażesz swoje notatki osobom np. na szkoleniu.

 

Dodatkowo z pozycji telewizora masz możlwiość tworzyć dokumenty, prezentacje a nawet wykresy. Z pewnością przydatna będzie klawiatura Bluetooth 🤗

Capture4.PNG

 

Capture5.PNG

 

Osobiście uważam to za bardzo ciekawe rozwiązanie. Nie potrzeba urządzeń przenośnych, laptopów i różnych kabli aby mieć wszystkie niezbędne dokumenty  przy sobie.

 

A czy wy korzystaliście już Offica na R-2019? Podzielcie się swoimi przemyśleniami co do nowości w naszych najnowszych modelach ☺️

 

 

Autorzy z największą liczbą like