Wsparcie

Open search

Moduł ci polsatu w eu55j6370

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

Czy moduł CI polsatu bedzie działał w telewizorze eu55j6370

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@Dawid6  Ja mam J i JU i śmiga z każdym modułem Polsatu NC+ VECTRA i UPC.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Legend

@Dawid6  Tak będzie działał na tym modelu z 2016, jeśli masz podłączenie anteny sat 

https://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/modul-cam-ci-plus.cp

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Gdzieś wyczytałem że najlepiej jak by był z serii cytuje 

"Przy wyborze Samsung koniecznie wybierz serię EF, D lub F." A ja mam serie j

Explorer
Legend

@Dawid6  Ja mam J i JU i śmiga z każdym modułem Polsatu NC+ VECTRA i UPC.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Explorer

Ok dzięki za pomoc . Bo pierw zamówiłem moduł .A dopiero zacząłem czytać fora  co i jak i że to nie takie proste. Oby pasował

Explorer

A jaki twardy dysk najlepiej podłączyć  żeby  można było  nagrywać 

Legend

@Dawid6  Polsat miał, dwa moduły gdzie z pierwszym były problemy nawet przy tych modelach, które podałeś, dopiero po wprowadzeniu nowego problem został rozwiązany. 

Dysk max. 500 Mb 

Explorer

Witam.Podłączyłem moduł Ci Polsatu do telewizora eu55j6370, wszystko działa bez problemu tylko programy powoli się przelanczaja. To normalne Czy to wina karty -telewizora ?

Explorer
Podłączyłem. Programy przełącza pomału czy to normalne ?
Autorzy z największą liczbą like