Wsparcie

Open search

Logowanie do konta Samsung a żądanie aktualizacji oprogramowania.

Superuser II
Superuser II
Spróbuj tak: odłącz go od netu, resetuj do fabryki i odłącz na pewien czas od prądu. ok. 5 min. Podłącz ponownie i znów reset. Wyłącz jeżeli będziesz podpinał go kablem do netu, włącz ponownie i skonfiguruj lub skonfiguruj na nowo wraz z połączeniem via Wi-Fi.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Szewcu72 napisali:
Spróbuj tak: odłącz go od netu, resetuj do fabryki i odłącz na pewien czas od prądu. ok. 5 min. Podłącz ponownie i znów reset. Wyłącz jeżeli będziesz podpinał go kablem do netu, włącz ponownie i skonfiguruj lub skonfiguruj na nowo wraz z połączeniem via Wi-Fi.

No więc na koniec zadziałało!

Długo trwało zanim mogłem się tym zająć bo tv był w ciągłym użytku, a wiadomo było, że po fabrycznym wszystko trzeba ustawiać od nowa (ulubione, aplikacje, nagrywanie itp.)

W sumie trzykrotny reset z odłączeniem zasilania na 5 minut i sieci przy trzecim resecie wg. Twojej recepty załatwił sprawę. Jeszcze poczekałem dwa dni żeby sprawdzić czy zmiana jest trwała i melduję, że dziękuję! :smileylol:

Highlighted
Superuser II
Superuser II
Cieszę się, że się udało przywrócić wszystko do normy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

napisali:

Potwierdzam wczoraj zrobiłem reset zgodnie z powyższą instrukcją a właściwie dwa resety i jak na razie TV po włączeniu loguie sie automatycznie do APP. Myslę, że jeden reset z odłaczeniem od Internetu i zasilania na ponad 5 minut tez powinien wystarczyć. Podziękowania dla Szewcu72

Autorzy z największą liczbą like