Wsparcie

Open search

Kodek Xvid w TV Samsung

Legend

@Dabek  Też sprawdziłem na Windows 10 wersja 1809 i nie ma żadnego problemu przez UMS 8.0.1.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@Dabek  Znalazłem jeden film u siebie gdzie jest wyświetlany taki komunikat jak u ciebie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

RadekK Moderator
Moderator

@Dabek,

Testy wykonane przez  @vdsl2  wskazują, że usterka leży tylko przy niektórych filmach. @vdsl2 może porównasz właściwości pliku w którym audio działa i tego, gdzie występuje komunikat o błędzie?

@Dabek sprawdzałeś inne pliki Video?

Zapewne da się znaleźć jakąś prawidłowość, według której telewizor nie może poradzić sobie z odtworzeniem ścieżki dźwiękowej z konkretnych plików video.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Samsung zrezygnowal ze wsparcia kodeka DTS. Póki co jedynym wyjściem jakie znalazłem jest konwertowanie audio na AC3 np programem PopCorn MKV AudioConverter. Stestowane, działa.

Porażka jest rezygnacja ze wsparcia tego kodeka, gdybym wiedział o tym w momencie zakupu tv raczej wybrałbym innego producenta

First Poster

Mialem zamówiony model 65 8002 jak mój brat jemu czyta różne kodeki ale sprzedawca namówił mnie na NOWSZY model 8052 teraz pluje sobie w brode.

Legend

@Maly1115  Może twój brat ma MU a ty masz NU ?

First Poster

Wczoraj wysłałem odp. z tel. ale widzę ze nie doszła.Dokladnie tak on ma MU. Gdy w cześniej mialem samsunga 46b650 ściągałem np. z chomika w avi i brat i ja oglądaliśmy w tym formacie jakie było moje żdziwienie gdy na Moim NOWYM TV nie mogłem. Obecnie oglądamy w mkv.

PS.już jechałem do sklepu po model MU miałem zamówiony była wyprzedaż za 3700, wchodzę do sklepu a tam brak prądu nie mogą sprzedać.Więc pojechałem do Media E. i tam mnie namówili na NOWSZY MODEL w tej samej cenie.

Mogłem poczekać jeden dzień.

First Poster
Macie może jakiś dobry szybki converter, żeby z avi zrobić mkv albo mp4. Mam kolekcję około 200 filmów, które potrzebują przerobienia. Sprawdziłem testowa 2 dekodery, czas dekodowania to od 3h- 14h w zależności od jakości nagrania.
Explorer

Ja korzystam z AnyVideoConverter (free). Mój laptop przerabia 1 film ok.1-2h, ale wszystko zależy od konfiguracji sprzętu. Zawsze można sprawdzić zakładkę WYDAJNOŚĆ w Menedżerze Zadań (CTRL+SHIFT+ESC). Jeżeli procesor jest obciążony na 100%, to raczej więcej się nie wyciśnie. Kilkaset filmów przerabiałem przez tydzień ciągłej pracy 2 laptopów

Warto sprawdzić ustawienia dźwięku i obrazu. Musiałem pamiętać o ustawianiu proporcji 16:9, bo automatycznie włączał mi 4:3.

First Poster

Wersja AVC na macOS niestety nie posiada profilu wyjścia MKV.

Większośc programów na macOS nie radzi sobie z MKV. Może znacie jakieś alternatywy?

A może MP4? tylko z jakim kodekiem obrazu i dzwięku, żeby zatrybiło?

Autorzy z największą liczbą like