Wsparcie

Open search

Kodek Xvid w TV Samsung

Legend

@sharkpl  A co dokładnie szukasz jakiś odtwarzać czy video converter ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Skutecznego video converter'a, który przerobi bajki mojej córki z AVI na MKV, abym mógł odtorzyć ja na NU8052

Highlighted
Legend

@sharkpl  Na Mac masz Wondershare Free Video Converter

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Niestety, wersja FREE odpada :( Jakieś alternatywy?

UC.png

Legend

@sharkpl  W linku który Ci podałem jest sporo programów również wersja z poziomu przeglądarki

Apowersoft Free Online Video Converter działa na Windows Linux i Mac.

First Poster

Do:vdsl2

I co ta aplikacja Universal Media Server ma niby zmienić ? Ona pozwala tv odpalić plik który udostępnisz na stworzony przez ten program serwer, natomiast jeśli sam w sobie tv codeca nie obsługuje to i tak pliku nie odpali 

Legend

@MrKrotki  To pozostaje Video Converter a żadna aktulizacja TV  nie pomoże.

Apprentice

Ja też jestem bardzo rozczarowany brakiem możliwości odtwarzania DivX. Wiem, że nie będę kupował innych sprzętów Samsunga. Tylko Sony. Szkoda. A przecież wystarczy wypuścić aktualizacje systemu która będzie zawierać kodeki i po sprawie. Żałuję zakupu.

Apprentice

Witam wszystkich kupiłem dzisiaj telewizor Samsunga UE43RU7452UXXH  i mam taki problem jak chyba wszyscy tutaj bo nie mogę otwierać plików avi kto pomoże co zrobić aby wszystko działało

First Poster

Nic nie możesz zrobić w kwestii TV pozostaje zmiana kodeka omawianego pliku wideo przy pomocy komputera na taki który obsługuje tv 

Autorzy z największą liczbą like