Wsparcie

Open search

Kino w domowym zaciszu

RadekK Moderator
Moderator

20160628_p1_1Źródło: https://www.samsung.com/ae/discover/smart-living/5-steps-to-design-the-perfect-home-cinema-theatre/

Hej!

Dla wielu z nas oglądanie filmów jest sposobem na spędzanie wolnego czasu i odstresowanie. Świat jest pełen wspaniale nakręconych produkcji, które aż proszą się o jak najlepszą jakość obrazu i porządne nagłośnienie. Dzięki nowym urządzeniom i rozwiązaniom technicznym kino domowe staje się coraz bardziej popularną rozrywką. Możemy się nią cieszyć zarówno w dużych salonach, jak i mniejszych pokojach. Już podczas projektowania domu czy też planowania remontu zastanawiamy nad wyposażeniem w sprzęt, który pozwoli na seans filmowy w domowym zaciszu.

Z jakich urządzeń Wy, drodzy użytkownicy korzystacie przy oglądaniu filmów? Jest to telewizor, projektor, a może monitor podłączony pod komputer? Czy korzystacie z dodatkowych akcesoriów, które sprawiają Wasz seans przyjemniejszym?

W tym artykule chciałbym zaproponować Wam sprzęt, który osobiście testowałem i z pełnym przekonaniem mogę Wam polecić. Nie jest to zestaw z najwyższej półki z telewizorem 8k i zestawem głośników w trybie multiroom, a mimo tego jestem pewien, że sprawdzi się idealnie.

1.jpg

Mówię o telewizorze QE55Q7FNA z soundbarem HW-N650. Oba urządzenia w największym stopniu odpowiadają moim oczekiwaniom. Telewizor 4k z jedną z najlepszych jakości obrazu, który potwierdza wysoki współczynnik PQI na poziomie 3200, HDR i miliard kolorów w połączeniu z soundbarem o mocy 360W, liczbie kanałów 5.1 i ośmiu wbudowanych głośnikach zapewniają doznania na najwyższym poziomie i to wszystko bez wychodzenia z domu.

Warto też wzbogacić doznania o dźwięk przestrzenny dzięki zestawowi bezprzewodowych głośników SWA-8500S, który zapewnia rozrywkę na wyższym poziomie.

2.jpg

Sprzęt jest bardzo ważny, warto jednak też zwrócić uwagę na pomieszczenie, w którym delektujemy się seansem. Mój salon jest standardowy, duża wygodna sofa, stolik na napoje i odpowiednie oświetlenie realizowane za pomocą zasłoniętych okien roletami Nic szczególnego, natomiast pokażę Wam zdjęcie pomieszczenia filmowego, o którym marzę. Chciałbym, aby mój pokój filmowy tak wyglądał.3.jpgŹródło: https://news.samsung.com/it/samsung-luxury-led-for-home

Jak wygląda Wasze miejsce do oglądania filmów? Może znajdzie się użytkownik, który pochwali się zdjęciem?

Czy oglądaliście ostatnio film, który szczególnie się Wam podobał? Podzielcie się tytułem!

_________________________________________________________________________________________

Artykuł został przygotowany przez eksperta, użytkownika @StaszekM. Z uwagi na wyjazd wyjątkowo tekst umieszczam w jego umieniu

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED