Wsparcie

Open search

KS9000 - wadliwe matryce

First Poster

Cześć

Jestem nieszczęsnym posiadaczem telewizora Samsung 55KS9000, który jest juz po 4 reklamacjach z czego 3 są uznane:

1. po zakupie zauważyłem clouding, nie był jakiś bardzo wyraż\źny ale zareklamowałem - reklamacja nie została uznana z powodu, że to taki ficzer

2. pojawiła się plama na matrycy - reklamacja uznana, wymiana matrycy

3. po zawieszeniu pękły zatrzaski - reklamacja uznana, wymiana plecków

4. pojawiła sie plama na matrycy - reklamacja uznana, wymiana matrycy

Ku mojemu zdziwieniu najnowsza, trzecia juz matryca, świeci o wiele mocniej niż poprzednie, wygląda to bardzo ładnie w dzień jak słońce świeci na TV, niestety wystarczy minimalnie mniej słoneczny dzień albo pochmurny i clouding jest tak mocny, że zasłania części obrazu tak mocno, że nie widać co w tym miejscu w filmie się znajduje.

Moje pytanie do Samsunga, mimo nieopłacalnej drugiej wymiany matrycy do 55 calowego TV, przewyższającej już po wszystkich reklamacjach koszt całego TV, dostałem teraz matrycę z ficzerem nie pozwalającym na komfortowe oglądanie filmów gdy śłońce nie świeci tak mocno, że wypala oczy, zastanawiam się czy jest sens to tym razem reklamować i usłyszeć, że to taki ficzer? Czekać aż pojawią się kolejne plamy na matrycy i wtedy dopiero?

Pomijam fakt, że w TV klasy premium za ponad 5000 tysięcy złotych taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, zamieszczam zdjęcia jak to wygląda.

Bleed-1bleed-2

3 ODPOW. 3
Hotshot

Cześć @Tenebricus,

Przykro mi z powodu niedogodności, z którymi zmagasz się po zakupie telewizora.

Na forum nie mamy narzędzi do technicznej weryfikacji usterki. Zachęcam do wysłania zdjęć przez formularz na stronie internetowej Samsung. Technicy podejmą decyzję o dalszym losie tego telewizora. Oto bezpośredni link do formularza e-mail: https://e-contactus.samsung.com/pl/m/erms/init

Zajrzyj w kartę gwarancyjną i sprawdź warunki wymiany telewizora na nowy przy powtarzających się usterkach. Dodatkowo w treści wiadomości podaj listę napraw.

Możesz również ominąć Biuro Obsługi Technicznej i zareklamować naprawę bezpośrednio w serwisie, który dokonał naprawy, jeśli nie minęło 3 miesiące.

Koniecznie napisz jak sprawa się zakończy.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED